Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szerintetek mit kellene tegyek? Érdemes lenne-e lépnem valamit?

Az a helyzet, hogy a szemközti osztályba (1 évvel nagyobb) jár egy fiú. A múlthéten volt egy iskolán kívüli tevékenység, ahol ott volt az ő, meg az én osztályom is. Azt vettem észre, hogy többször is figyel engem, néha mosolygott és volt, hogy szemeztünk is. Elég ismert, nem csak a mi osztályunkban, de a suliban is. Szerintetek érdemes lenne egyszer köszönjek neki a folyosón? Vagy az gáz és inkább csak mosolyogjak rá, hátha ő fogja megtenni előbb... 17.L

2012. márc. 20. 21:49  Privát üzenet  

A válaszok
Ajanlom hogy koszonj kedvesen, nem tolakodoan, es kerdezd meg milyen a napja. Ez azt fogja mondani neki hogy keresed a tarsasagat. Ha mar szemeztel vele akkor egy koszones nem erheti meglepetesszeruen. A szemezes eggyertelmuen vonzalomrol arulkodik.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2012. márc. 21. 07:23 Privát üzenet
El felejtettem leirni hogyan mukodik ez: A fiu felkelti a lany erdeklodeset, a lany meghovja a fiut egy mosolyal, szemezessel vagy szoval (vagyis ertesere adja a fiunak hogy kozeledhet) es a fiu ekkor kozeledik. Szoval te csak ertesere kell add hogy kozeledhet, te nem szabad kozeledj fele mert akkor marnyomulasnak fogja erezni azt. :) Sok sikert.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2012. márc. 21. 07:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi, meg fogom próbálni :D

# 3/3Időpont 2012. márc. 21. 13:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy fiú, akit 4 hosszú éve szeretek kitartóan, és hiába. Ennek ellenére még mindig hiszem, hogy van remény. De vajon tényleg van okom rá? Érdemes várnom, vagy tovább kéne lépnem?
Érdemes lenne újrakezdeni?
Gyeden vagyok június végéig, újból babát várok. Mit érdemes lépnem gyed után ill. mi alapján számolják majd a második gyereknél a tgyást és a gyedet?
Érdemes lenne lépnem, vagy csak barátként kezelne?
érdemes lenne lépnem?
Most kezdtem dolgozni. Azt mondták be kell lépnem egy magánnyugdíjpénztárba. Hová lenne érdemes?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolati problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!