Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tegyek? Érdemes lenne-e lépnem valamit?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a szemközti osztályba (1 évvel nagyobb) jár egy fiú. A múlthéten volt egy iskolán kívüli tevékenység, ahol ott volt az ő, meg az én osztályom is. Azt vettem észre, hogy többször is figyel engem, néha mosolygott és volt, hogy szemeztünk is. Elég ismert, nem csak a mi osztályunkban, de a suliban is. Szerintetek érdemes lenne egyszer köszönjek neki a folyosón? Vagy az gáz és inkább csak mosolyogjak rá, hátha ő fogja megtenni előbb... 17.L
2012. márc. 20. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ajanlom hogy koszonj kedvesen, nem tolakodoan, es kerdezd meg milyen a napja. Ez azt fogja mondani neki hogy keresed a tarsasagat. Ha mar szemeztel vele akkor egy koszones nem erheti meglepetesszeruen. A szemezes eggyertelmuen vonzalomrol arulkodik.
2012. márc. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
El felejtettem leirni hogyan mukodik ez: A fiu felkelti a lany erdeklodeset, a lany meghovja a fiut egy mosolyal, szemezessel vagy szoval (vagyis ertesere adja a fiunak hogy kozeledhet) es a fiu ekkor kozeledik. Szoval te csak ertesere kell add hogy kozeledhet, te nem szabad kozeledj fele mert akkor marnyomulasnak fogja erezni azt. :) Sok sikert.
2012. márc. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi, meg fogom próbálni :D
2012. márc. 21. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!