Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az emberek miért nem a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért nem a saját kategóriájukban keresnek párt?

Figyelt kérdés

Egy csomó ember folyton sajnáltatja magát, hogy nem talál párt, de mindig olyanokat néz ki magának, akik sokkal vonzóbbak nála. Miért nem lehet belátni, hogy mindenkinek a "szép" tetszik, és ha valaki jól néz ki, az nem fog összejönni azzal, aki kevésbé vonzó, mert megkaphatja a jobbat is.

Én is elfogadtam, hogy sosem lesz csinos barátnőm, és a saját szintemen keresgélek, más miért nem teszi ezt?


2012. márc. 21. 10:13
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
96%
Miért kéne az embereket külső alapján bekategorizálni? Ezt még nem tudtam felfogni...
2012. márc. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 Mi közöd Tőle ***** válasza:
92%
Ha nem mersz, akkor nem is nyersz. Ilyen egyszerű. Ha ostromlod a szép nőket, akkor előbb utóbb egy befogja adni a derekát.
2012. márc. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
92%
És kedves kérdező, találtál már a "saját szinteden" párt? :)
2012. márc. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Találtam, többször is. Amíg a csinos nők után mentem, addig semmit.
2012. márc. 21. 10:19
 5/48 anonim ***** válasza:
92%

Amire te gondolsz azok a kasztok, pl.: Indiában. Vagy a fekete-fehér ellentét idejéből pl.: az amerikai kontinensen.


Az lehet a bajod, hogy rossz korban születtél, de majd csak átlendülsz ezen.

S a másik gondod, hogy pedig az, hogy kizárólag külsőségekben gondolkodsz, ami valóban fontos, de nem kizárólagos szempont, sem az (általad) "szépek"-nek sem a "csúnyák"-nak nevezett "kategóriákban".


Értem?

2012. márc. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
87%

fú, mennyire lefáradok ezeken a kérdéseken.


1. miért kellene valakinek lejjebb adnia, csak mert pl kinézetre nem egy adonisz?

2. ki határozza meg, h ki vonzó és ki nem?

3. tudod, mi a jelentése annak a szónak, h vonzó? nem egyenlő azzal, h szép. az is lehet vonzó, aki nem egy topmodell. az, h valaki vonzó, nem a külsőségeken múlik.

4. ha te olyanokkal kezdtél, akikhez nem vonzódtál, akkor bizony az a saját hülyeséged.


és még sorolhatnám. szóval szerinted a szépek csak a szépekkel, a csúnyák meg csak a csúnyákkal jöhetnek össze? ez mi?? különben is, mindenkinek más a szép és más a csúnya. ha annyira le vagy ragadva, h ezekkel nem vagy tisztában, az a saját bajod, de ne várd, h a világ csúnya-csúnya, szép-szép párokból álljon. csak mert ők nem lusták gondolkozni.

2012. márc. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
94%
Az is nagyon relatív, hogy kinek mi a szép... Lehet, h egy szép csaj majd pont téged tart a legjobb pasinak a világon, mert neki olyan az ízlése... Erre még nem gondoltál? Mondjuk én magamból indulok ki, mert eddig nekem az összem pasim olyan volt, h akkor őt tartottam a legszebbnek, legjobbnak, a világon a legszexisebbnek, pedig mindenki más, a haverjaim, a családom azt mondták, h nagyon ocsmány, miért nem választok olyat, aki illik hozzám, pedig megtehetném (mert hogy engem szépnek tartanak, mondjuk én ezt pont nem értem xD)szóval mindig ki voltak akadva rajtam, hogy mekkora ízlésficamom van, + hogy miért nem olyannal jövök össze, aki 2velem egy szinten van" de hát basszus :D én akkor mindig tökéletesen meg voltam elégedve az éppen aktuális párommal... és majd csak akkor kezdtem el rondának is látni, amikor már amúgy se mentek a dolgok rendesen, amikor már a vége felé járt a kapcsolat,(na mindegy ez már más téma...) Addig nem! addig ők voltak a legszebbek nekem, PEDIG NINCS ízlésficamom...
2012. márc. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
33%

7es hülye vagy.

8:as :D mintha én írtam volna. ennyi!

Nem kell banderasnak lenni, de legyen olyan vonas ami megfog a csunya-szép férfiben.

2012. márc. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
65%

Milyen kategóriák léteznek?

Nekem tartós kapcsolatom mindig különleges, szép nőkkel volt (soha nem értette senki mit esznek rajtam :-P ). Általában tőlem iskolázottabbakkal és szinte mindig idősebbekkel. És a fentiekből adódóan legtöbbször karrierben is leköröztek.

Ha megkaphattam őket is, miért kellene a saját "kategóriámban" keresgélnem?

2012. márc. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
0%

Úgy látom itt nem értik mit mond a kérdező.

Tényleg van igazság abban, hogy hasonló kaliberű emberkék ismerkedejenek, és akkor nincs akkora pofára esés.

Tény, hogy relatív a szép és a csúnya fogalma, de azt azért remélem mindenki látja és felméri, hogy saját maga, hol helyezkedik el azon a bizonyos 10-es skálán. Hát ha nem, akkor csak sajnálni tudom.


Véleményem szerint elég ritka az az eset, amikor egy Adonisz beleszeret egy bányarémbe.... és ennek a fordítottják is ritkán látom... (tekintsünk el az anyagiaktól)...

Gondolkodjatok már el egy kicsit.

2012. márc. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!