Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm elég bunkó tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tyler913 kérdése:

A barátnőm elég bunkó tud lenni. Hogyan kezeljem a szituációt?

Figyelt kérdés

Alapvetően szeretem,és jó is vele,de sokszor irtó bunkón viselkedik,beszól,oszt,mindenbe beleköt teljesen alaptalanul.És ha utólag megmondom,hogy ez sz.rul esik,és próbálom vele megbeszélni,akkor azzal jön,hogy én mindent túllelkizek,nem vagyok férfias,stb.Nem érzem úgy,hogy rászolgáltam volna erre a bánásmódra.Én soha nem bántom, egyszerűen nem tudok paraszt lenni azzal,akit szeretek.Akkor most ettől nem vagyok férfi?Az is távol áll tőlem,hogy balhézzak ilyenkor,a tettlegesség meg pláne.Akkor mégis hogy kezeljem az ilyen szituációkat?

24/f


2012. márc. 21. 18:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egyszer szólj vissza.
2012. márc. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Bloody Death ***** válasza:
10%
Rugdosd, míg meleg. Majd utána kétszer is meggondolja, hogy kinyissa a kis aranyos pofikáját.
2012. márc. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Legyél te is bunkó.
2012. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 AncsiPancsy ***** válasza:

Ne engedd, hogy így bánjon veled, ne nézzen papucsnak!!!

Nem leszel attól "paraszt", ha te is visszaszólsz neki, hogy vegye már észre magát kicsit!

2012. márc. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ez az,amire képtelen vagyok."Csak úgy" nem tudok bunkó lenni,ha meg felhúz,és visszaszólok,akkor úgyis az a vége,hogy ő sértődik be.
2012. márc. 21. 18:38
 6/17 anonim ***** válasza:
próbáljátok megbeszélni, mert ha ez rendszeres, akkor nem normális, senki nem bunkóskodik feleslegesen azzal, akit szeret. ha papucsnak tart, nem értem minek jött veled össze, az meg végképp gáz, ha még ő sértődik be..
2012. márc. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mersz, mert félsz, hogy akkor otthagy. És ott is fog. De előbb utóbb úgyis meg fogja kapni a magéát a baromságai miatt, és akkor be fogja fogni a száját.
2012. márc. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg olyan lehet a barátnőd ebben, mint én. Velem is ez van, néha bizony pont a barátomon vezetem a feszültséget, és ilyenkor bármibe bele tudok kötni. A volt barátom elég papucs volt, nem lehetett vele összeveszni, és ettől még jobban berágtam, mert ilyenkor veszekedni akarok. A mostani barátom olyasmi, mint én, úgyhogy vele jól összeveszünk, aztán kibékülünk. Ilyenkor szerintem vagy hagyd őt ott szó nélkül azonnal, vagy vedd fel vele a harcot, de abból nem mindig jöhetsz ki győztesen. :)
2012. márc. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
Verd szájon!
2012. márc. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy papucs volt, lehet, hogy csak röhögött magában rajtad, és úgy volt vele, hogy ezzel a hisztériával egyszerűen nem fog vitatkozni, tojik rá.
2012. márc. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!