Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye van egy csomó ribi aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye van egy csomó ribi aki a pénzt szereti. Ha én gazdag vagyok akkor hogy tudok ezáltal több csajt felszedni?

Figyelt kérdés

Mármint nem komoly kapcsolatra ,csak egy csomó jó csajt úgy lehet megkapni ,hogy pénze is van az embernek. És az utóbbi időbe eléggé megszedtem magam.És ezt hogy válthatom az előnyömre? Hordjak drága ruhákat , vagy villogjak 20asokkal vagy mi?

Hogyan vonzhatom ezáltal az ilyen ribiket?


Jóképű fiatal srác vagyok.


2012. márc. 22. 22:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
7%
Ha jóképű fiatal srác vagy, akkor nincs szükséged a pénzre, ha már úgyis mindenki azt hiszi, hogy a lányoknak a külső számít...
2012. márc. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

de egy segg vagy.

amugy szerintem fake

2012. márc. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Miért fake? És hiába vagyok jóképű , errefelé városba nagyon sok ilyen luxus kis k*rva szaladgál akikhez sztem ha odamegyek egy farmerba meg polóba valahogy nem jönne össze úgy érzem...

Tényleg ezt hogy tudnám kihasználni?

2012. márc. 22. 22:22
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Most nyáron nekem is le fog esni nem kevés pénz, és habár eszetlenül elszórni nem szeretném, valamit kéne kezdenem legalább egy részével, mert úgy látszik az elegáns-sportos öltözködés és férfias megjelenés nem hozza meg a kívánt hatást.


Amúgy szerintem csak egy 70-80 ezret összefogatok ilyen csipesszel, aztán azt lóbálom mindenhol, és ugrani fognak. De kíváncsi vagyok mások tippjeire.

2012. márc. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
hát buliban hívd meg a csajokat piára akár többre is aztán ha jól is nézel ki és fizetsz is piát stb eléggé lesz náluk esélyed egyéjszakásra
2012. márc. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

De miért luxus k.-kat keresel?


Nem hiszem el, hogy ne találnál egy rendes lányt, aki nem a külsőségekre bukik, hanem Téged értékel és azt amilyen vagy!


(Nálam tuti nem mennél a pénzeddel semmire, meg a jóképűségeddel se, csak ha a belső tulajdonságaid olyanok.)


(1. válaszoló vagyok)

2012. márc. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
akkor AUDI TT
2012. márc. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Azért ilyeneket keresek mert b*szhatnékom van , kerestem eleget normális lányokat de mindegyiküknek csak külső értékeik voltak. Meguntam már le is sz*rom igazából - komolyan nem találtam pedig én tényleg kerestem!!!


Jah és azért ilyeneket keresek mert a legtöbbjük ápolt , törődik a testével és persze csak azzal kezdek akinek szép az arca is.


Igazából ennyi.

2012. márc. 22. 22:31
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem luxus ribi, az is ápolt és törődik a testével.

Nem kerestél eléggé, mert ne meséld be, hogy nem értékelt téged senki.....lehet, hogy a lécet lejjebb kellene raknod.


De hogy a kérdésedre válaszoljak. Elmész egy buliba és megkeresed a legrövidebb ruhát viselő ,,lányt". Ha szerencséd van, akkor már ital is van a kezében, meghívod egyre aztán.....Tuti sikered lesz, nem egyszer láttam.

2012. márc. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

Vegyel meno cuccokat szal markas polo farmer, feher arany nyaklanc Nokia lumia 800 stb.

Azgan egy jo kocsi se art.

Ha ez meg van menj a varos legmenobb helyere aztan kezdj el piazni, kicsit lotyogjel aztan ugy is jonnek a ringyok.

Meghivod jo paer piara aztan ugy kurod meg ahogy akarod.

Azg mindjak az is meno, h aoltonybe mesz.

2012. márc. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!