Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvárhatom a páromtól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárhatom a páromtól, hogy hanyagolja a barátját (nő), mivel a nő ki nem állhat engem?!

Figyelt kérdés

Párommal 1 éve vagyunk együtt. Mielőtt összejöttünk lett jóba ezzel a nővel. (Egyik haverjának barátnője, nagyon egymásra találtak de csak mint barátok. Nő jóval idősebb nála és már gyerekük is született az említett havertól.) Valamiért ez a nő ki nem állhat engem, nem is ismer de amióta meglátott utál. Még csak a lehetőséget sem adta meg hogy "barátkozzak" vele, köszönni is alig hajlandó, de azt nem tudja megmondani mi baja van velem. Egyszer annyit vágott a fejemhez, hogy párom jobb nőt is találhatott volna. (Páromnak még életébe nem volt ilyen jó nője mint én, büszke vagyok a külsőmre és nem kevés munkám van abban hogy úgy nézek ki ahogy. Nagyon mélyen érintett a dolog és az is, hogy párom nem állt ki mellettem. Nem reagált semmit erre a kijelentésre, mondván nem akar konfliktust.

Minden ismerősöm szerint rossz partnert választottam és nem érdemel meg engem. Mindig kiálltam mellette, de kezdem azt érezni, hogy nekik volt igazuk.

Elvárnám páromtól hogy az irántam érzett tiszteletből beolvas a csajnak, vagy legalább megmondja neki hogy mi már 1 éve egy pár vagyunk ideje lenne elfogadnia. Ehelyett párom úgy oldja meg, hogy külön programokat szervez, amikor tudja hogy a nő is ott lesz valahol, akkor vagy hazudik arról hogy hova megy, vagy nélkülem megy el.

Már egy éve ezen megy a veszekedés nálunk. Nem bírom felfogni, hogy hogy lehet ilyen!

Már abban is kételkedem, hogy szeret-e egyáltalán?! De ilyenkor mindig kikéri magának, hogy persze hogy szeret!!

Szerintetek ez nem olyan, mintha a nőt választaná helyettem??? Mit gondoltok?



2012. márc. 22. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van egy barátja és vagy te. Egyikőtökről sem akar lemondani, ezért nem áll egyikőtök mellé sem. Mivel ezen veszekedtek, és gondolom nem szeret veszekedni, inkább hazudik, kerüli a konfliktust. Elvárhatod, hogy hanyagolja, de milyen kapcsolat az, ahol elvárás van a másik felé? Kit válasszon? A jóbarátját vagy a barátnőjét? Szerinted tud vagy akar választani? Én azt választanám aki nem kényszerített választás elé.
2012. márc. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Elvárhatod, de az egy dolog, attól még nem biztos, hogy úgy is tesz. És lehet, hogy rámegy a kapcsolatod. Én ebből úgy látom, a párod már lényegében választott, mert téged kijátszva is igényt tart a nő barátságára, és nem áll ki melletted.

Amúgy nem lehet, hogy a jobb nő alatt azt értette ez a barátnő, hogy jobb személyiségű nőt is találhatott volna a párod? Ha már a külsődbe nem tud belekötni.

2012. márc. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne akkor próbálná megoldani a kettőtök vagyis Te és a másik nő konfliktusát. Elmondhatná a kedves barátnőnek, hogy igen is Te vagy a választottja, ha igaz barát ezt tartsa tiszteletben és próbáljon jóban lenni veled, és úgy Te is tegyél meg mindent. De mivel ezt nem teszi, nem is véd meg, így az én szememben nem is férfi. Mi az hogy kerüli a konfliktust? Nem kerülni kéne hanem megoldani. Mivel hazudozik is, nélküled megy el, így azt mondom vagy sürgősen beszéld ezt meg vele, vagy hagyd ott a pi.csába, ez így botrányos már bocsánat! :)
2012. márc. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Azt mondja, hogy nekem és a csajnak van konfliktusunk és nekünk kellene megoldani. Ebbe ő nem akar beleszólni, ő is maga oldja meg a konfliktusainkat. (Csakhogy itt a csajnak van velem, engem nem különösebben érdekel.)

Úgy érzem fontosabb számára a nő barátsága mint én. És ezt nem érti miért érzem, mivel minden tette ezt bizonyítja.

Én nem várom el tőle hogy válasszon, annyit várok tőle hogy én legyek a legfontosabb és hogy inkább velem töltse az időt mintsem elsunnyogja, hogy a nő társaságában volt.


Továbbá az én barátaim/ismerőseim is ki nem állhatják páromat mégis tudnak viselkedni, ha egy társaságban vagyunk. Nem jópofiznak vele, nem bunkóznak vele de mégis képesek egy levegőt szívni.

A nő viszont velem nem hajlandó, párom azt mondja a nő ilyen, ilyen a stílusa. Nehéz természete van és ő nem akar konfilktust.

De miért nem érzi, hogy ezzel megaláz? Nem bírom elviselni, hogy egy barát(nő)vel kell versenyeznem, aki rendszeresen le is győz. (Legalábbis így élem meg..párom szerint viszont túl reagálom)

2012. márc. 22. 23:39
 5/11 anonim ***** válasza:
A barátaid mit nem szeretnek a párodban? Nem lehet, hogy látnak benne olyasmit is, amit te nem, mert elvakít a szerelem?
2012. márc. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Barátaim szerint, amióta együtt vagyunk párommal teljesen kicserélődtem. Az önbizalmam a béka segge alatt van, állandóan kedvetlen vagyok, ideges, feszült. Nem bízom meg maximálisan páromba és nagyon féltékeny is lettem. (Mikor ez korábban nem volt jellemző rám) Az mondják a nagyon boldog és nagyon keserves pillanatok váltakoznak az életembe. És hogy párom nem érdemel meg, ahelyett hogy megbecsülne csak megbánt. Majd persze megbán mindent, pedálozik a bocsánatomért és a szerelmemért. És minden kezdődik előröl.

Én is így látom, tudom hogy igazuk van..csak szeretem.

2012. márc. 22. 23:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajnos jól is érzed, fontosabb neki a nő mint te. De Én ezt nem is értem, nekem a leírtak alapján már már furcsa is hogy miért vannak ilyen sokat együtt? Viszont, ha ilyen kellemetlen dolgok jöttek ki rajtad mint a féltékenység, önbizalom hiány... ez nem játék, ennek még később jobban megihatod a levét! Vagy elfogadod hogy neki van ez a nő és így is jól érzed magad, vagy ott kell hagynod. Én utóbbira szavaznék, és a barátaid is. Hány éves vagy egyébként?
2012. márc. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

1 hónapba 1/2szer találkoznak. Mi heti 2-3 napot vagyunk együtt. (Amit egyébként is kevésnek érzek)

De telefonon tartják a kapcsolatot.

Én/23 Párom/29

2012. márc. 23. 00:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Elég kevés egy év után és főleg hogy ő 29.
2012. márc. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szerintem is. És ő nem igényel többet, azt mondja majd összeköltözünk és akkor minden más lesz.

De neki akkor is kellenek majd külön programok...furcsa így szembesülnöm a leírtakkal, a gondolataimmal..nem is értem miért vagyok vele!?!

2012. márc. 23. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!