Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akitől kérdeztem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilágyi Péter84 kérdése:

Van egy lány akitől kérdeztem, hogy lehet köztünk komoly kapcsolat? Erre azt mondta, hogy még fél kapcsolatba lépni, mert sokan átejtették. Tetszünk egymásnak meg blabla. Csak rövidre kellet fognom. Szóval várnám a véleményeket mit tehetnék.

Figyelt kérdés
Természetesen én mondtam neki, hogy én nem játszanék vele meg... és ráhagytam mondván hogy én nem erőltetem majd ő érzi, hogy mikor áll készen.
2012. márc. 23. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:

na figyelj haver!


ez egy nagyon egyszerű lepattintós duma! Nincs esélyed nála! ez a duma unalmas! "fél kapcsolatba lépni" lehet szakított csalódott a kis cukipofijával, de nem kellesz neki, mond h menjen mogyorót szedni!

2012. márc. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ja ez teljesen egyértelmű hogy leakar pattintani...
2012. márc. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De és amikor folyton mosolyog rám az mi? A legjobb barátom szerint "csillogott" a szeme mikor rám nézett. Mindig tudunk valamiről beszélni, még az sem lenne hogy unalmas vagyok.
2012. márc. 23. 22:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem érzed te a lényeget. Tarts ki, légy továbbra is olyan, amilyen és bele fog menni. Az, hogy fél, mert sokan átejtették jó beszédtéma, ha legközelebb felveti, folytasd és kérdezd meg tőle, hogy mi történt. Ha féltett titkokat/ilyen dolgokat is elmond, akkor már a tiéd.
2012. márc. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Miért nem hívod el egy colára vagy mittudom én mire?Az még nem egy komoly kapcsolat?Egy próbát megér?Ha nemet mondd, akkor megy egyértelmű, hívj el mást!Sok sikert!
2012. márc. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek de már van egy másik csaj akivel már össze jöttem úgy, hogy ezt az az ügyet lezártam.
2012. ápr. 6. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!