Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor tetszem neki? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem neki? Vagy csak úgy mondja?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki nagyon tetszik már év eleje óta, és megtudtam, hogy én is neki. De akárhányszor beszélünk, mindig én kezdeményezek, és úgy érzem, hogy le se sz*r. mindenki azt mondja, hogy tetszem neki, még a haverjai is, sőt még a legjobb barátnőmnek is ezt mondta, meg folyton kérdezgeti tőle, hogy biztos tetszik-e nekem ő. nem értem... miért nem lép??

L/15


2012. márc. 24. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
azért nem lép mert nem tudja mit kellene a le se sz*r azért van hogy menőzzön
2012. márc. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Válaszolo te hulye vagy?!

Nem tudom ki hogy van vele de nekem az a tapasztalatom hogy bizonyos időpontra várnak :)

2012. márc. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!