Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon izgat, ha a bnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgat, ha a bnőmet láthatom más pasival, vagy a tudtommal félrelép, és utána beszámol, . Persze közben én hűséges vagyok. Lányok Ti belemennétek egy ilyen egyoldalúan nyitott kapcsolatba? Párok van akiknél ez a felállás működik?

Figyelt kérdés
30 éves férfias sportos férfi vagyok,de a fent említett perverzióm egész tini korom óta megvan..szexuálisan van bennem némi sub (alárendelt) hajlam,és a megalázottság ezen formája pörget igazán..igen az is ha utána le/ki kell nyalnom a másik férfi nedveit..nem vagyok bi az alázás érzése miatt izgat..a "beteg ,perverz ,állat vagy" jellegű válaszokat csak azért nem várom,mert nem sok új infót hordoznak számomra,,erre magam is rájöttem több mint 10 éve:))

2012. márc. 25. 03:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/153 anonim ***** válasza:
68%

Ez nagyon beteg, de egyben érdekes is. :D


Szerintem ez nagy gond, elfogadod, hogy minden hím fölötted áll és te megalázkodsz. Ez azt mutatja, hogy semmi férfias nincs benned. Egy időre próbálja nagyon tökös lenni és szerintem biztosan elmúlik.


A lenyalásnak attól még nem kellene lennie. Lehet nehéz elismerni, de enyhén bi is vagy.

2012. márc. 25. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/153 anonim ***** válasza:
65%
Öregem, ezzel semmi gond nincs, de jelentkezőt ilyen "játékokra" aligha találsz!
2012. márc. 25. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/153 A kérdező kommentje:
több olyan kapcsolatom is volt ahol én voltam a domináns fél,mert elsőre általában ezt nézik ki belőlem a lányok,főleg amíg szórakozóhelyeken portáztam...de egy idő után hiányozni kezd az alárendeltség érzése,a femdom játékok...egyébként "tökös "férfi vagyok de a szexuális identitásom mindig is ilyen volt igazán...izgat ha miközben mással szeretkezik az aktuális bnőm verbálisan is aláz,orálisan kényeztetteti magát velem stb..vagy ha otthon csinosítja magát szexin felöltözik,és mosolyogva közli hogy a szeretőjéhez megy,,,és utána mig nyalatja magát velem részletesen beszámol mennyit és hogyan élvezett a szeretőjével...:)...tényleg nem tartom bi -nek magam,a lenyalatásban a megaláztatás keserédes ízét élvezem,nem vonzanak külön a férfiak....de párom parancsára bi dolgokra is kényszeríthető vagyok...egyébként teljesen normális laza,sportoló férfi vagyok..
2012. márc. 25. 04:18
 4/153 A kérdező kommentje:
eddig 3 kapcsolatomban jól működtek ezek a játékok,ebből 2 hosszabb(1,5év ,3 é),1 rövidebb volt (6hónap)...szerencsére vannak lányok akik rá tudnak kapni a szexuális szabadság és dominancia,hatalom ízére...de tény,hogy kevesebb az ilyen lány,mint aki "normális" pasit akar....:)
2012. márc. 25. 04:21
 5/153 anonim ***** válasza:
97%
én miért nem futok össze ilyen palival?
2012. márc. 25. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/153 A kérdező kommentje:
ha úgy vesszük már össze is futottál...:))
2012. márc. 25. 04:26
 7/153 anonim ***** válasza:
89%
Nekem ha arról mesélne, hogy megcsalt és azt is ecsetelné, hogy hogyan én lazán sportosan fejberúgnám. Amúgy mindenféle fétisre buknak emberek, hogy nem is tudják és kihozod belőlük. Nekem ez volt a láb, a popó, néha felvenni a dolgot kamerára. De így szerintem nem tudnak válaszolni. Neked mik a tapasztalataid? Mondjuk 10 lányból mennyi mondta, hogy neki ez bejön?
2012. márc. 25. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/153 A kérdező kommentje:
3 lány volt akivel ez működött kapcsolat szintjén...volt olyan is aki azt mondta,hogy tetszik neki a dolog,de idő kell neki hozzá,végül nem voltunk annyit együtt ,hogy rávegye magát...természetesen van aki teljesen elzárkózik ettől...és régebben nem is mindenkinek vallottam be mire pörgök ,mert nem fért bele az image-embe:))
2012. márc. 25. 04:33
 9/153 anonim ***** válasza:
79%

Nem vagy véletlen hajdú-bihari? A barátnődet rávehetnéd, hogy velem lépjen félre. :D


22/F

2012. márc. 25. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/153 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok...jelenleg nincs komoly kapcsolatom,aki van Ő meg nem nyitott erre a játékra...:)
2012. márc. 25. 04:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!