Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünet után újból együtt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünet után újból együtt. Kinek sikerült?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 09:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen szunet? Mi az h ujbol egyutt?:)))
2012. márc. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szünet egy kapcsolatban...:-) és újból vele együtt...mármint a volt pároddal...
2012. márc. 27. 09:31
 3/12 anonim ***** válasza:

hát nekünk nem. hosszú szünet után még egy évig bírtuk együtt, elhittem hogy ő marad örökre, de nem ment. mindig azt hittem hogy mi vagyunk a kivétel, akiknek sikerül. hát nem. tényleg igaz, ha szünet van, akkor gáz van..

23L

2012. márc. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
milyen hosszú volt a szünet és ki kérte?
2012. márc. 27. 09:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha mar szunetet ker akkor ott mar gond van..en akkor szoktam szunetet kerni ha epp mast csajjal akarok foglalkozni mindenteren!:)))
2012. márc. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mind a kettőnknek párja van. Nem tud dönteni ezért kellett a szünet.
2012. márc. 27. 09:38
 7/12 anonim ***** válasza:

Talán szünetnek sem nevezhető, mert ahhoz túl hosszú volt, egy évig voltunk külön. Én kértem. Amikor újra összeakadtunk, azt hittük már felnőttebbek lettünk ahhoz, hogy megoldjuk a gondokat. De jöttek más,hasonló problémák.

Nálatok mi a helyzet?

2.válaszoló

2012. márc. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
1,5 éve vagyunk együtt. Neki is és nekem is van párom. Az utóbbi pár hétben megváltozott valami köztünk illetve ő lett más. Kérdeztem mi a helyzet azt mondta ő sem tudja valami megváltozott, de nem tudja mi. Mondtam akkor fejezzük be. Azt nem akarta akkor időt adtam neki 2 hetet, hogy eldöntse mit akar.
2012. márc. 27. 09:50
 9/12 anonim ***** válasza:
nem értem, szóval egyszerre két párod van?
2012. márc. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fúúú... Azt a brazil szappanopera k*rva eget... Másfél éve csaljátok a párotokat? Hát ez pazar...
2012. márc. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!