Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a hosszú párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a hosszú párkapcsolat titka? Mi kell ahhoz, hogy egy pár sokáig (akár örökké) és tényleg boldogan együtt lehessen?

Figyelt kérdés
Mik azok a legfontosabb tulajdonságok, amik elengedhetetlenek? A türelem? A tolerancia? Vagy a bizalom? Esetleg a jó szex? Vagy a közös érdeklődési kör, a közös célok, amikért együtt kell küzdeni? Kinek mi a tapasztalata? Mitől működik jól sokáig egy párkapcsolat?
2012. márc. 27. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
ha ezt tudnák az emberek,mindenkinek hosszú párkapcsolata lenne...
2012. márc. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A vallás ahol tiltják a szét válást.
2012. márc. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem minden, amit felsoroltál:D

Mindenképpen el kell fogadni a másik hibáit. Mármint persze, alakítani lehet vkin, és néha kell is, de tudomásul kell venni, hogy teljesen megváltoztatni nem lehet.

A bizalom is fontos, mert a féltékenység, megbízhatatlanság meg tudja mérgezni a kapcsolatot.

A jó szex...de legalábbis hasonló igények. Pl. ha vki havi kétszer kívánja csak a szexet, nem hiszem, hogy hosszú távú kapcsolatot tud fenntartani egy olyannal, aki napi háromszor igényelné.

Mindenképpen kell közös érdeklődési kör, mert különben egy idő után sem beszédtéma, sem közös program nem lesz.

Az is fontos, hogy a célok nagyjából egyezzenek. Ha egy nő mondjuk szeretne babát, de egy férfi sosem, vagy fordítva, nem hiszem, hogy sokáig működik a dolog.

2012. márc. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi 7 éve vagyunk együtt a párommal és mikor azt hittem, hogy tényleg minden a legnagyobb rendben (gyerek, ház, stb.) akkor kaptam életem legnagyobb pofonját. Tavaly kiderült, hogy a szülinapom után megcsalt egy nálam 6 évvel fiatalabb lánnyal és majd egy évig hallgatott róla. A barátnőim körében is csak a hűtlenségről hallok és az az igazság rá kellett jönnöm, hogy minden pasi egyforma csak valaki jól tudja titkolni , hogy éppen csal vagy tervezi. Sajnos nincs csoda recept Ők sajnos nem változnak soha.
2012. márc. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!