Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egy 14 éves lány vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 14 éves lány vagyok és 4 éve szerelmes vagyok egy fiúba! Egyszer már elmondtam neki hogy mit érzek és azt mondta hogy most mást szeret. Azóta eltelt pár hónap és nem jöttek össze a lánnyal. Felejtsem el vagy próbálkozzak tovább nála?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon jó fej velem és úgy érzem egyre jobban kijövünk egymással!Szoktunk beszélgetni, de csak akkor ha én kezdeményezem a beszélgetést!
2012. márc. 27. 15:37
 1/4 Makákó ember válasza:

HÁt én annyit mondok neked ez csak plátói szerelem lehet. (:

10 évesen nem lehet szerelmes az ember.Hiszen akkor még azt sem tudja mit jelent a szerelem vagy egy kapcsolat.Szerintem lépj tovább (: Reméllem segítettem

2012. márc. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat!:)
2012. márc. 28. 14:28
 3/4 A kérdező kommentje:
De ha mondjuk most estem volna bele egy pár hónappal ezelőtt akkor mi lenne a válaszod?:D
2012. márc. 28. 14:29
 4/4 Szandy :) válasza:
Most mit érzel,4 év után?Ha jobban szereted,mint valaha,akkor HAJRÁ!!!Ha már nem,akkor tényleg csak plátói volt!!!
2012. márc. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!