Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha tetszik egy srác, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy srác, de még egyszer sem beszéltünk, mivel írjak rá facebookon?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
a kezeddel.....
2012. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha megszűnne a Facebook az emberiség kihalna.
2012. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A p*csöddel.
2012. márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
billentyűzettel nagyon hatékony
2012. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Légyszi, rendes válaszokat..úgy értem, mit írjak neki.. tudom h nem facebookon kéne, de nem egy helyen lakunk és nem hinném h amúgy összefutnánk valamikor.
2012. márc. 27. 19:57
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor honnan ismered? Csak mert az egyrészt találkozási lehetőség lehet újra, másrészt pedig témaötlet is, amivel ráírhatsz.

Amúgy szerintem az a legtisztább, ha nem keresel hülye ürügyeket...

2012. márc. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg,hogy hogy van.. vagy legyél vicces és mond meg h. próbálsz új emberekkel ismerkedni,csak mivel ő pont távol van csak igy tudsz..aztán jön magától,ha ügyes vagy :)
2012. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

örömmel...


Írd ezt: "Szia! Többször is láttalak már. Szeretnélek megismerni! Várom a válaszod."

2012. márc. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem először lájkolj nála. utána valami kérdéssel írj rá pl. ha ilyen nagy kalóz akkor megkérdeznéd tőle, hogy tud e valami jó torrent oldalt, vagy ha szereti a focit, akkor azzzal kapcsolatban kérdeznél valami. esetleg ha szeret játszani akkor ráírhatnál azzal, hogy Szia, nem tudod hogy tud fel telepíteni a GTA4-et?A felénél mindig megszakad a telepítés.

igazából mindegy mit írsz neki, de ne tűnj túl nyomulósnak, és olyat kérdezz tőle amire tud is válaszolni és az sem árt ha teljesen belelkesül a témától. :DD

2012. márc. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Írj rá, hogy:

"Szia! Képzeld beszéltem az xy-nal, és ő is jön a buliba. 7-re megyek hozzátok. Vigyek valamit?"

Küldd el, és kicsit később írd.

"* Huppsz, nemide, bocsii"

És akkor már megvan a ráírás, akkor már jöhet a közös téma...

2013. jún. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!