Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Jöjjek össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Jöjjek össze vele és szakítsak a párommal vagy maradjak együtt a párommal és ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés
Eddig az életemben két nő volt. Az elsőbe 3 évig szerelmes voltam. Nehéz volt tovább lépni rajta. Igazából sosem jártuk csak kavartunk és én a barátzónába kerültem. A lány a bulizós életmódom miatt nem akart velem összejönni, mert attól félt h csak trófea lenne. Aztán nagy nehezen túlléptem és kb. 1 éve összejöttem egy lánnyal. Jól megvagyunk meg szeretem is. A másik lánynak is lett egy komoly kapcsolata, de aztán szakított vele em rég miattam. Azt mondta h nem szeret. Énbennem pedig újra felerősödöttek a régi érzések. Minden vágyam azt volt h vele összejöjjek. Azonban a mostani barátnőmet is szeretem és nem akarom megbántani, e az a rég vágy annyira erős. Mit csináljak?
2012. márc. 28. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Van egy barátnőd, akit szeretsz, és viszont szeret. És van egy csaj, akit meg akarsz kapni, de ő nem szeret téged... Én nem játszanám el az esélyeimet a barátdőmnél a helyedben. ;)
2012. márc. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ő nem szeret, akkor ne hagyd ott a barátnőd miatta :/
2012. márc. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Paladin810 ***** válasza:
Ne csinálj semmit, légy boldog a barátnődel. :)
2012. márc. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ő de hülye vokxd "Azt mondta h nem szeret" Azt mondta h szeret xd a "nem" szó nincs ott.
2012. márc. 28. 16:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy szerelmes a mostani barátnődbe.Már 1éve vele vagy,csak szegény idejét pazarlod.Szakíts vele,légy gerinces,mond el neki, hogy ez nem működik és kész.Aztán ha úgy érzed mindent megtettél a régiért anno,akkor őt is hagyd békén.Majd jön egy ismeretlen idegen új lány,akibe beleszeretsz,amikor nem is gondolnád!Ne aggódj.(vagy utolsó esélyként a szakításon túl próbáld meg még egyszer a régi lánnyal!Keresd fel és találkozz vele.Egy találkában még nincs semmi!)
2012. márc. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok:Akkor egyértelműen válaszd a régit!!!!!
2012. márc. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem amelyik előbb terhes lesz azt vedd el és kész.



Egyébként esküdjetek hogy ti értitek mit kérdez.


"A másik lánynak is lett egy komoly kapcsolata, de aztán szakított vele em rég miattam. Azt mondta h nem szeret."


Szakitott vele miattad de téged nem szeret? Vagy mi?

2012. márc. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nincs ott a nem szó. azt mondta h szeret.
2012. márc. 28. 17:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja értem, hogy miattad szakitott vele. De miért tesz valaki ilyet? Titokban mókoltatok a hátsó udvarban?

Vagy nem láttátok egymást egy éve, ő meg egyik reggel arra ébredt, hogy aki mellette fekszik azt nem is szereti, hanem csakis téged akivel régebben azért nem merült kapcsolatba mert túl nagyvilági életet él.

Na de most hogy már élettársad van mostmár szivesen összejönne veled.


Én ennyiből azt ajánlom maradj a fenekeden a mostani mellett.

2012. márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 -=Koldus=- ***** válasza:
Ha ezt meg kell kérdezned valakitől, akkor már rég nem szereted a mostani barátnőd.
2012. márc. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!