Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "barátnőm" még 2 hétig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bernáth Márk kérdése:

A "barátnőm" még 2 hétig szüneteltettük a kapcsolatunkat ő az első héten kábítószerezett és lefeküdt mással arra hivatkozva, hogy ő nem tudott magáról mégis elmondta a részleteket. Látszik rajta hogy megbánta de nemt udom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elmondása szerint azért csinálta mert a hiányomat nemtudta mással pótolni csak kábszerrel...
2012. márc. 31. 12:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Istenem mindjárt kajak elsírom magam :( hüpp... na dobd ki sztem, de még a lába se érje a földet :D
2012. márc. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az eszem is ezt mondja hogy nagye rővel lapát van... De a szívem is erős. Hatalmas csalódás mert tényleg szívem lelkem odavolt érte és szerelemből szeretem, épp ezért nehéz dönteni... :(
2012. márc. 31. 12:28
 3/12 anonim ***** válasza:
dehogy nehéz, csak megnehezíted magadnak......
2012. márc. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A Terminátor válaszol c. rovat. :P


Kérdező: nem tudok semmit mondani, nálam eleve kizáró tényező a drog. De azt kívánom, h minél kevesebbet szenvedj miatta.

2012. márc. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

óó nemáár:D de ez olyan nyomi kifogás, h a hiányát próbálta pótolni a droggal. én ebből 1 hangot se vennék be. hiányzol neki, ezért bedrogozik, és úgy lefekszik mással. hát ez így eléggé...hogy is mondjam :)


am a kábszer nálam is alapból felejtős kategóriába tenné.

2012. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy nő normális esetben felhívja a szerelmét vagy SMS-t ír neki, nem drogozik utánna ájultan fetreng egy másik férfival! Hagyd el! Ha tényleg szereted/szeretted, annál inkább! Ha megbocsájtasz neki, megteheti megint és a földbe tipor! Legyen eszed, legyen tartásod! Hallgass rám és az előttem válaszolókra!
2012. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Dobd ki.

Először gondolkozni kellene....gyenge jellemű a (volt)barátnőd (ne haragdudj)

2012. márc. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mindannyitoknak teljesen igaza van egyébként! Csak ugye ő nem nyúlt semmihez még velem volt. Szakítottam vele, mert nagyon sokat veszekedtünk és nem bírta elviselni a hiányom álítólag ezért nyúlt ahhoz mert ő aztmondta, hogy így legalább nem gondol rám... Vakon nehéz dönteni de ha ennyien ezt mondjátok hallgatok rátok, csak nekem ugye nincs kitől tanácsot kérjek, vagy aki segítene ilyen helyzetekben mivel anyukámék itt hagytak engem és ő volt az egyetlen támaszom az életbe, mondhatjuk úgy is hogy majdnem nála laktam de ezután az egész eset után a mamámnál élek és nagyon nehéz...
2012. márc. 31. 12:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha szakítás után történt,elvileg nem megcsalás:)
2012. márc. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez így van de az én felfogásom szerint ha tényleg szeretek valakit akkor 1 hét után nem fekszem le mással mivel kell egy kis idő még "gyászolom" a kapcsolatot. Persze ez ember függő dolog de én nekem is lett volna nem is egy alkalom ezalatt az 1 hét alatt hogy lefeküdjek mással mégse ment...
2012. márc. 31. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!