Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány szakít a pasijával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány szakít a pasijával, és a srácot nem fogadja vissza, akkor a srác miért gyűlöli? Főleg ha már új barátnője is van, akkor miért kell az exet utálni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem tudta kinyitni a sört.. Vagy meleg vitt midnig
2012. márc. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sérti az önérzetét a srácnak, hogy a lány dobta + csalódik magában, hogy nem tudta visszaszerezni, ezért megutálja.
2012. márc. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de ha van bnője akkor miért nem vele foglalkozik? előbb utóbb beismeri magának h mindennek oka volt,?
2012. márc. 31. 18:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja beismerni, hidd el, főleg, ha önző és csökönyös is. Maximum elfelejt majd idővel. Egy férfi.
2012. márc. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
miért még érez vmit azért utálhat?
2012. márc. 31. 18:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Benne lehet az is simán. De inkább csak csalódott és ezzel áll "bosszút".
2012. márc. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez ilyen védelmi reakció, mondjuk úgy, hogy "férfi hiszti". :D
2012. márc. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
gondolom, azért utál, mert sérti a büszkeségét, hogy a nő dobta. sejtem, hogy azt, hogy netalántán ebben ő is közrejátszott (szóval, nem véletlenül dobtad), azt elfelejti. az én exem is ilyen, nem utál, de rám haragszik, hogy szakítottam vele. arról, hogy ennek kizárólag ő volt az oka, megfeledkezik.
2012. márc. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!