Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok. Ti szakítanátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Ti szakítanátok egy olyan pasival aki tökre jól néz ki de tiszta hülye?

Figyelt kérdés
Hát kezdjük ott úgy jöttünk össze h én hülye ráírtam fb-n h tetszenek a képeid tökre bejössz, és erre válaszolt h én is tetszem neki és megbeszéltük h járunk. És első randinkon amikor találkoztunk, azt se tudta hova menjünk, én mondtam h üljünk már be valahova. Jó beültünk egy kocsmába, ő kért magának egy sört és elkezdett beszélni másfél órán keresztül arról h régebben amikor még játszott őt egy istennek tartották a klántársai, meghogy a szerverén féltek tőle mert ilyen meg olyen fegyvere volt meg más ehhez hasonlók.. már alig bírtam nyitva tartani a szemem. De nem tom dobjam-e mert olyan jóképű és őrült szexi vállai vannak. Most mit csináljak? :S Ti mit tennétek? (ő 21/F én 18/L)
2012. ápr. 2. 20:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Eleve össze se jönnék egy hülyével.
2012. ápr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Talán összejönni sem kellett volna vele.
2012. ápr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

én otthagynám...az ilyen egoista faszok ugysem foglalkoznak abarátnőjükkel csak saját magukkal...kiszórakozzák magukat és ennyi.

szvl szerintem veszett ügy :/

2012. ápr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ezen sííírok a röhögéstőőől X DDDDDDDD. Hát randizz vele még egy párat, és próbáld meg másfelé terelni a szót mert ez cinkes egy picit, lehet nem lenne rossz hogyha olvasná ezt, valószínű magára ismerne, én ilyet még elképzelni se tudnék.
2012. ápr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
21 és 18 évesek vagytok, és megbeszéltétek facebookon kép nézegetés után, hogy jártok? Atyaúristen... hát ez komoly kapcsolat! És csodálkozol, hogy nem ismerted ki, kiderült, hogy hülye?
2012. ápr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"megbeszéltük,hogy járunk"

mindezt még élő találkozás előtt? nem semmi...amúgy meg, "összejöttél vele?" ha jól számolom egy darab alkalommal találkoztatok. az aztán kapcsolat...amúgy, te tudod, ha tetszik, találkozz vele még, de mondd el, hogy nem érdekelnek a klántársai, stb.

2012. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
azonnal!!!!!
2012. ápr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez kamu :D
2012. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, szánalom. Bezzeg ha intelligens lenne, de átlagos külsejű... Szánalmas, ahogy a csajok állandóan az intelligenciával jönnek, aztán egy olyan kérdés sincs, hogy "hú de tetszik az az intelligens srác", viszont "hú de tetszik az a jóképű srác" van naponta húsz. Szánalom a köbön.
2012. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ha igaz, azonnal dobd
2012. ápr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!