Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a pasimat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a pasimat, hogy ne stresszeljen annyit?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 éve ismerjük egymást, nagyon jó barátokból lettünk egy pár 3 hónapja. 1-2 hete teljesen kikészíti magát: egész nap tanul, minden szabad percében és lyukasórában, vagy ellógja az unalmasnak tartott órát és otthon azonnal elkezdi magolni az anyagot.

Esténként pedig edzésre vagy kondizni megy, nagy ritkán sörözni a haverokkal. Hamar alszik, mert reggel suli.

A tanulást tiszteletben tartom, én is tanulok. Csakhogy nekem van hobbim, eljárok néha bulizni, vásárolni, programokat szervezek.

Kell a lazulás mindenkinek, nem? Neki nem. Pont ettől készül ki. Lefárasztja magát és nem hagyja hogy segítsek.

Nem akar velem szinte találkozni sem, mert én is 'lefárasztanám'. Szerintem heti 1-2 órába nem hal bele.

Rosszul esik, hogy nem törődik velem, de a vizsgaidőszakig kénytelen leszek kibírni.

Nagyon szeretjük egymást, az első 2 hónapban elvitt romantikus helyekre, írt nekem verset, sokat beszélgettünk. Azt mondja most nagyon fáradt és muszáj nyárig nagyon tanulnia.

Sajnos már az is eszembe jutott, hogy szakemberre lenne szüksége. Volt hogy napokig magába fordult, depizett, hogy meg fog bukni és hogy nem tud velem eleget lenni és jobbat érdemelnék.

Pedig nem egy szerencsétlen fajta, csak kevés az önbizalma.

Hogyan könnyíthetnék a terhein? Van, hogy napokig nem keres, nem válaszol az sms-emre sem, persze nem bombázom állandóan telefonon.

Hogyan győzzem meg, hogy ez így nem élet és pihenjen és lazuljon is néha?



2012. ápr. 3. 22:21
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
72%
Elégítsd ki orálisan, attól megnyugszik.
2012. ápr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
70%
Ne haragudj, de a barátod valóban szakemberre szorul. Ez nem teljesen normális dolog ebben a korban. Én a helyében nagyon sokat foglalkoznék Veled! Örülnék, ha lenne egy nő, aki szívesen elütné az idejét velem a helyében :) Nézd, tedd fel a kérdést magadnak: valóban erre van szükséged fiatalon? Hogy napokig nem keres stb?
2012. ápr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:

Egy sz.pás mindig segít a stresszes férfin!


Ezt most komolyan nem trollkodásból írom,egyszerűen ez van. Nincs olyan férfi aki nem ért velem egyet.


F/20

2012. ápr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Első pacsi!:D Nem láttam a hozzászólásodat amikor írtam.
2012. ápr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
milyen szakon tanul?
2012. ápr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Köszi fiúk a tippet, a baj csak az, hogy a szexuális közeledést is elutasítja. Vallásosan lett nevelve, lelkiismeret furdalása van, ha intim helyzetbe kerül.
2012. ápr. 3. 22:29
 7/37 anonim ***** válasza:
erőszakon
2012. ápr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
menedzsernek tanul, őszintén szólva a mérnöki szakok nehezebbek nem?
2012. ápr. 3. 22:30
 9/37 anonim ***** válasza:

hát egy picit :D


kéne neki 1-2 buli, meg egy kis alkohol, és egyből feloldódna :D

2012. ápr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudom, őszintén így inkább olyan magának való típusnak tűnik.
2012. ápr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!