Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 éves vagyok 14-16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves vagyok 14-16 éves koromig nagyon szerelmes voltam, azt hittem örökké együtt leszünk a barátommal. Annyira szeretett, hogy nem tudtam elképzelni, hogy valaha talál mást akit annyira szerethet mint engem. Mégis talált?

Figyelt kérdés
Egyszer nagyon összevesztünk, a szülei kaptak az alkalmon és külföldre küldték egy évre. Idő közben elköltöztem a városból én is, minden remény szertefoszlott hogy újra összejöjjünk. A fiúval nem tartjuk a kapcsolatot,3 éve egyszer láttam, amikor hazamentem. Autóval elment mellettem, alig fogtam fel, hogy látom lehúzta az ablakot és köszönt. Elállt a szavam, dobogott a szívem, meg sem tudtam szólalni, csak a kezemmel intettem és szótlanul mentem tovább. Ő 2 éve kapcsolatban van, szerintem a lány hasonlít rám külsőleg, de ahogy hallottam nem nagyon okos. Amit a lányból látok képekről az sem az értelmet sugározza (apple telefonnal tükörben fénykép, „Melyik ruhám vegyem fel, anyukám szerint azt ami a legtöbb lájkot kapja”, maraton shopping, a feneke meg az alkatához képest aránytalanul nagy). Betegesnek hangzik de láttam egy kiírását h nyelvvizsgázott, a TELC-en meglehet nézni az eredményeket, így hát beírtam a nevét és megnéztem. Persze megbukott, de ami érdekes volt, hogy 150/39-et ért el írásbelin 26%. Na de kérlek az ilyen ember hogy megy el vizsgázni? Idén visszaköltözöm, most érettségizem és a volt barátommal egy egyetemre fogok járni. Nagyon félek, nem azért mert akarok tőle valamit, nem áltatom magam tudom, hogy miattam nem hagyja el a lányt. Azt hittem neki az ész is számít, amíg nem találkoztunk csináltam két felsőfokú nyelvvizsgát angolból meg németből, nem villogni csak, hogy megmutassam nem vagyok senki, mert jelenleg annak érzem magam. Szerintetek hogy kellene viselkednem, ha újra összefutnék vele?
2012. ápr. 3. 23:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

viselkedj teljesen közömbösen ő nagy valószínűséggel már túllépett rajtad

és te is újíts be magadnak valakit úgy könnyebb a felejtés is

2012. ápr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
úgy ahogy egy átlag fiú ismerőssel. ő csak egy exed. nem kell haragban lenni se annyira jóban. mint egy átlagemberrel. nem értem igazából a kérdést miért kéne kiváltságosnak lennie :)
2012. ápr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az érdekel, hogy ha látom, vajon sejtheti, hogy én még mindig nem tettem túl magam rajta? Ez őt megijesztené vagy simogatná az egoját... Nem akarom, hogy lesajnáljon:(
2012. ápr. 3. 23:20
 4/16 anonim ***** válasza:
39%
Én is inkább választanék egy egyszerű lányt, aki szeret még ha netán kicsit butácska is. Tapasztalatom szerint ők sokkal inkább jószívűek, mint egy ilyen magát fényező, magával tisztában nem levő, "azt hiszi hogy jobb bárkinél" fellengzős lány...
2012. ápr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
neked volt azóta új kapcsolatod? biztos érdeklődtek utánad fiúk, értelmesnek és kedvesnek tűnsz a fogalmazásodból ítélve :)
2012. ápr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én ilyet nem állítottam, magamról 1 mondatot említettem, az is tény volt, eredmény amit elértem, nem pedig állítás amit kitaláltam. NAGY KÜLÖNBSÉG!
2012. ápr. 3. 23:34
 7/16 A kérdező kommentje:
Azóta voltak kapcsolataim, de egyikben sem éreztem jól magam. Nekem az első szerelmem, egy igazi "első látásra szerelem" volt. Azóta ezt az érzést nem éreztem. Belementem kapcsolatba, vártam, hátha szerelmes leszek, de a kedvelés nem elég. Nem aggódom, nem gondolom, hogy örök magányra vagyok ítélve, de elképzelhető, hogy évek múlva fogok ismét szerelmes lenni:(
2012. ápr. 3. 23:38
 8/16 anonim válasza:
100%

Egy régi, főleg első szerelmet nehéz elfelejteni, de nem is kell!

Igyekezz a jó és szép pillanatokra emlékezni! Ő most már mással van, vele szeretne lenni, nem pedig veled, nem lenne méltányos próbálkoznod nála.

Jön majd valaki, aki nem hagy így el téged, ez biztos, addig is próbáld élni az életedet, ismerkedj és élvezd ki a fiatalságot!

2012. ápr. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
3 éves ügyön vergődsz. Jobban járnál, ha inkább elkezdenéd élni a saját életedet és lezárnád ezt a dolgot, mert ez nem vezet sehova. Ha összefutsz vele, sehogyan se kéne viselkedned: köszönsz neki, mert azt illik és mész tovább.
2012. ápr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Még annyit írnék, hogy de leszel még szerelmes, nem is egyszer! De csak akkor, ha végleg elengeded lélekben ezt a letűnt kapcsolatot.
2012. ápr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!