Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, mennyi idő után teszite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mennyi idő után teszitek túl magatokat a szakításon, ha még szerettétek a lányt?

Figyelt kérdés

És esetleg ő dobott titeket?

Mennyi idő telt el mikor elfogadtátok és nem voltatok szomorúak utána.

Kort kérek szépen, és hogy mennyi ideig voltatok együtt köszönöm!


2012. ápr. 5. 13:58
1 2
 1/11 legly ***** válasza:

Hát..ez az én szemszögemből igen változó.. volt az első nagy szerelmem ^^ (mindenkinek van egy ilyen :) ) 4 hónapig együtt voltunk, majd szakítottunk, rá is hagytam 4 évig a csajozást, barátnő keresést.. közbe voltak távkapcsolataim meg minden(ez már 14. életévemben is benne volt) 14.életévemben beleszerettem egy lányba, az előzött elfelejtettem..a másik barátnőmmel már nagyon kicsit voltam komolyabb(ez belenyúlt a 15. életévembe is)és még ennyi idősen(15) beleszerettem egy másik lányba...a 2. barátnőmnek elmondtam hogy mi a helyzet, hogy már nem érzek iránta semmit, másik lány tetszik stb. és azóta is a 3. barátnőmmel vagyok 6-7 hónapja.. persze most már így 16 évesen sokkal komolyabb, előre látóbb vagyok


F/16

2012. ápr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 legly ***** válasza:
bocsánat, nem üzenetként akartam elküldeni :SS
2012. ápr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
végülis mindegy, már írtam is rá egy választ, de köszi, hogy válaszoltál!
2012. ápr. 5. 14:51
 4/11 ...Off ***** válasza:
figyelj sok nővel voltam már 18-al egészen pontosan! volt egy lány a legelső akit annyira szerettem hogy melltem 5 pasival járt de eltűrtm mert szerettem és a poén azvolt hogy ő szakított utána lefektettem mindenkit akit tudok most akivel vagyok 1év 4 napja vagyunk eggyüt ha őt elveszítem öngyilkos lennék csalódtam már eleget..:/
2012. ápr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ...Off ***** válasza:

amúgy 16 éves vagyok

és az első után 6-7 hónap kellet! és az elsővel olyan 8-9 hónapig lehettünk eggyütt

2012. ápr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ neked is
2012. ápr. 5. 15:11
 7/11 anonim válasza:
Nálam ez változó attól függ mennyi ideig voltunk együtt...pl a legutóbbi barátnőmmel 1 hónapig voltunk együtt de nagyon megszerettem kitudja még talán szerelem is volt, de mivel ő szakított (bár nem volt semmi veszekedés csak megmondta hogy nem szeret úgy mint az elején) szóval a rövid idő alatt nem történt velünk annyi dolog, annyi emlékezetes dolog mint mondjuk az olyan barátnőmnél akivel 3 évig voltam együtt...azon pl: fél év alatt tettem túl magam! 25/F
2012. ápr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22 vagyok.4 évig voltunk együtt,nehezen indult de a végén elfogadtak minket legalább is én azt hittem.Aztán szakított h már nem szeret csak úgy egyik napról a másikra.Rögtön ment is máshoz akivel most van együtt.Ennek már lassan fél éve és még most sem tettem magam túl rajta főleg azok után h kiderül mindenki azt várta náluk a családban is h mi szétmenjünk és mind a hátam mögött beszélt ki.Ennél nagyobbat nem csalódtam még és mind 2 őnknek az első nagyon komoly kapcsolat volt közös tervekkel,érdeklődési kör szóval minden.Elnéztem neki pár megcsalást amit utólag átgondolva nem kellett volna.De ebből tanulunk sajnos.
2012. ápr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia.Volt egy lány aki iránt nagy szerelmet tápláltam,de ő ezt nem tudta viszonozni.(vagy nem is akarta..)Nagyon le voltam törve,napokig csak sírtam és semmihez nemvolt kedvem.Már azóta el telt 2.5 hónap és már nem annyira,de egy kicsikét mégis visszavágyódom hozzá,de ez így természetes,most épp összeakarok jönni egy lánnyal..nem tudom mennyire lesz komoly ezek után hogy odaadtam valakinek a szívem és az "összetörte".
2012. ápr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
JA 17/F
2012. ápr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!