Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudom eldönteni hogy a 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom eldönteni hogy a 2 éves kapcsolatomat, aminek pár hete lett vége, megszokás miatt akarom csak újra kezdeni vagy azért mert tényleg őt szeretem?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
ki szakított? és miért? így látatlanba nehéz megmondani.
2009. jún. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én(F) szakítottam. Amíg nem voltunk együtt nem tudtam igazából hogy mennyire szeretem, és hogy hogy tud hiányozni amikor nem voltunk együtt. Ezért nem foglalkoztam vele annyit amennyit kellett volna. Most jövök rá. De nem tudom hogy ez az hogy Ő hiányzik, ő kell nekem, vagy a megszokás, vagy csak hogy legyen valaki mellettem. Nem tudom hogy lehetne ezt eldönteni.
2009. jún. 17. 11:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz eldönteni, h miért is akarod újra őt... Én egy 3 éves kapcsoltban voltam, szakítottunk de 1 hónap múlva újra kibékültünk... én is gondolkoztam rajta, h miért... de most, h eltelt 1 év az újbóli kibékülés óta, mostmár tudom h nagyon szeretem őt. Szerintem az idő dönti majd el, h mit is érzel... de ha vágysz rá és hiányzik ha nincs veled, és mikor ott van veled akkor boldog vagy, akkor sztem szereted...
2009. jún. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűen. El tudnád képzelni az életedet valaki mással? Boldog tudnál lenni valaki mással? Bátran belekezdenél egy új kapcsolatba, mert tudnád, hogy képes lennél megszeretni az új lányt? El tudod tenni a barátnődtől nálad maradt emlékeket egy dobozba? (a kézzel foghatókat egy kézzel fogható dobozba a szekrénybe, a mentális emlékeket pedig az agyad egy dobozába, emléknek)

Ha ezekre a válasz egyértelműen NEM, akkor tudod, mi a válasz a kérdésedre.

2009. jún. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most egyelőre úgy érzem hogy nagyon hiányzik. Szeretek vele lenni. Más lányokra most ránézni sem tudok. Viszont a kapcsolatunk alatt megnéztem a csinos fenekeket, de gondolom ezzel mindenki így van. Most viszont erre sem vagyok képes, valami rossz érzés fog el, nem tudom megmagyarázni pontosan hogy mi, de rossz.
2009. jún. 17. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!