Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baj? Alapvetően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Alapvetően jól kijövök a barátnőmmel, sok időt töltünk együtt (van hogy egy hétig nála vagyok). Most kijelentette, hogy másfél hétig nem mehetek hozzá (suli miatt találkozunk napközben), egyedül akar lenni.

Figyelt kérdés

Sok dolgot nem mer/ akar előttem csinálni, ezekre fogja. Olyan, mintha zavarnám. (nekem így jön le) Szerintetek megváltoztak volna az érzései irántam ,vagy csak kis egyedüllét kell neki? (sok ismerőse van, alig van egyedül) Lehet ez egy szakításelőszele?

Én viszont egész életemben egyedül voltam, nem bírom nélküle, nagyon fáj.


2012. ápr. 9. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
mit értesz az alatt ,hogy sok dolgot nem mer előtted csináli??
2012. ápr. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szerez gyakorolni (zongora + ének) főleg, meg takarítás ilyenek, amik abszolút nem zavarnak engem, sőőt. :)
2012. ápr. 9. 09:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez most lehet hogy fura lesz neked de ezzel én is így vagyok:)Komolyan engem is feszélyez hogy a pasim ott néz de ez csak ilyen helzetekben ha takaírtok vagy ilyesmi:)

De ettől mindennél jobban szeretem őt de néha nem olyan rossz egyedül lenni komolyan:)

2012. ápr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan már, ez hülyeség! Miért idegesítene, ha a barátom néz takarítás közben? Lódításnak is gyenge. Én egyszer azért kerültem kb másfél hétig a pasimat, mert más szívta ki a nyakam.. Meg mi az, hogy nem akar látni, veled lenni? Csak nekem tiszta sor ez? Alapvetően jól kijöttök, te szereted... ő is szerelmes beléd? Külső szemlélőként én ezt megkérdőjelezem.
2012. ápr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
10:22-es grautulálok neked te bizonyára nagyon szerethetted a pasidat ha más szívta ki a nyakad.
2012. ápr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!