Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Járnátok egy "mesebeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok egy "mesebeli herceggel"?

Figyelt kérdés
Úgy értem olyan pasi,aki szinte soha sem ér rá,mindig csinál valamit,és folyton érdekes kalandokba keveredik,mindenhova elmegy ahova szeretne,mindig szabad,mer álmodni,és megvalósítja az álmait,mintha nem is ezen a bolygón élne,hanem valami álomvilágban, de pozitív erőt sugároz,és ha lenne egy lány aki vevő a kalandokra,akkor viszi őt magával,utazni,minden kalandot átélhetnek ketten,és soha nem unatkoznának,mindig csak álmodni kell egy nagyot,és együtt megvalósítjátok. Tehát ezt az álomvilágot,amiben a pasi él,azt megosztja veletek,és onnantól együtt valósítjátok meg a közös álmaitokat, elrugaszkodva a realitás és a hétköznapi földhözragadt dolgok görcsös talajától...Ha létezne ilyen "mesebeli herceg",akkor járnátok vele?:)

2012. ápr. 9. 12:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Igen,mert kihívás lenne megtartani,és én szeretem a kihívásokat! :D
2012. ápr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Bocs ,de létezik és nem hercegnek, hanem metál-lovagnak hívják, és vele járok szóval...
2012. ápr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nahát. Leírtad a jellemzésem. Vagyis nem ilyen vagyok, de ha nagy leszek valahogy így képzelem el az életem. Viszont nem hinném, hogy mesebeli herceg lennék, mert csúnyának tartanak. Viszont már most is elég elfoglalt vagyok, rengeteg dolgot szeretek csinálni. Legfőképpen kalandos életre vágyom. Sztem elég pozitív is vagyok. És önfejű vagyok meg makacs.


Nemtom, talán ha nem lennék ronda, akkor lehet megpróbálkoznék az ismerkedéssel. De sztem a legtöbb lány nem örülne ilyen srácnak. Esetleg pici korában vágyik ilyenre, amíg még óvodás. Meg ha betölti a 30-at. 6 éves korától 30-ig olyan fiú kell nekik, aki jóképű, lehetőleg pénzes és legyen népszerű. A külsőségek a legfontosabbak. Az, hogy olyan paraszt, mint egy tuskó, vagy hogy semmi célja nincs az életben, egyáltalán nem hátrány a lányoknál

2012. ápr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
igen ..nekem már van is egy mesebeli..kmjm
2012. ápr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
mesebeli herceg? én már kicsit átértékeltem ezt a fogalmat... a mesebeli hercegnek ki van nyalva a segge, mindent megkapott a szüleitől, semmi gondja nincsen, nem tudja mi az a felelősség...
2012. ápr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát igen...elkényeztetett az biztos,és ki volt nyalva a segge...jóóó. De attól még ugyanolyan ember,mint mindenki más,attól még tud ő is ugyanúgy szeretni,és idővel megtapasztalhatja h mi a felelősség. De ha valaki emiatt inkább nem járna vele,hát ő dolga,ő tudja.
2012. ápr. 9. 12:57
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem ilyen a mesebeli herceg. És nem, ha nincs ideje, akkor rám lesz ideje, sem a háztartásra sem a gyerekre, se semmire. Szóval egyértelműen nem kellen hosszú távon egy iylen ember.
2012. ápr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Érdekes egy ember az ilyen. Te is mesebeli herceg volnál kérdező? :)
2012. ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Húvazze, neked való. Az első mondatod hány sor is?
2012. ápr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Fadi válasza:
Persze! :DD
2012. ápr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!