Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy álltok a tetoválásokho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ájron kérdése:

Ti hogy álltok a tetoválásokhoz? Vonzóak-e és ha igen milyen fajta az? Hol ronda és hol szép?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Lányokon a popsi fölött nekem tetszenek
2012. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
teljesen ellenük vagyok, mindenhol ronda.
2012. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
csatlakoznék popsi fölött és még a hason vagy annak közelében :)
2012. ápr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ASOT ***** válasza:
Mellen, punci környéken ne legyen egyáltalán...amúgy meg kevés legyen ne egy fél karnyi mert az már inkább k*rvás mint szexi....egy rendszámtábla az tetszik :)
2012. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok oda a megbélyegzett csajokért, és magamon se tudnám elképzelni.

16F

2012. ápr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a női test amúgy is szép, nincs szükség rá, hogy mindenféle mintákkal legyen lefedve. Nekem nem tetszik. Magamon sem tudom elképzelni.


22F

2012. ápr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Én szeretem a nonfiguratív tetkókat karon, háton, derékon, de érdekelt mások hogy vannak vele. :-D
2012. ápr. 9. 22:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Én a színes, szépen kidolgozott mintákért vagyok odáig, a tucat tetkókat, derék nonfi, pillangó, csillag, stb., nem szeretem.

Nekem is szép nagyok, színesek vannak eddig. (és lesznek is :) )

22/L

2012. ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A fekete tetoválások jobban tetszenek, mint a színesek. A kínai szimbólumok és az idézetek tartoznak a kedvenceim közé, de az igényesen megcsinált nonfiguratív tetkók is nagyon vonzóak. Szerintem nőknél a felkar területén nem túl szép egy tetoválás, férfiaknál pedig a hason nem.
2012. jún. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!