Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác, jártam is vele!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, jártam is vele! Nagyón szeretem, de fére léptem egy másik srácal, megbántam. Azóta próbálóm visszaszerezni, de nem megy kb 1 éve próbálkózók nálla. Lécci segicsetek, hogy szerezem vissza? Tippek? .

Figyelt kérdés
Van,Egy,Srác !

2012. ápr. 14. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

1. Tanulj meg írni!

2. Ne legyél ribanc!

2012. ápr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szerintemég attól valaki nem riban

ha nem jól tudd írni,és én kérdést kértem,nem óltás!!!

2012. ápr. 14. 18:01
 3/8 anonim válasza:
83%
Mégis mi a f@szt vársz, mit mondjunk? Jó hogy nem írod meg az illető E-mail címét és helyette beszélünk mi! Nyilvánvalóan beszéljétek meg. Vegyél neki ajándékot vagy kedveskedj valami mással! Amúgy nem csodálkoznék ha nem fogad vissza, Én se bocsájtanék meg egy olyannak aki mások ágyába hempereg! Szerinted ha egy évig nem ment akkor most fog??
2012. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogy hemperegnék másnak az ágyában?ammikór mindegy!...
2012. ápr. 14. 18:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szerethetted ha félreléptél. Ha van egy kis esze nem fogad vissza.
2012. ápr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hallottam, néhány fiúnak bejön az intelligencia.

Ha ő is olyan, akkor esélyed sincs :(

2012. ápr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy nő, hogy lehet ennyire trehány, és igénytelen, hogy írni sem tanul meg???
2012. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ASOT ***** válasza:

nők...:)


ha nagyon megbántottad és nagyon a lelkére vette, és szeretett nagyon szeretett, akkor nagyot csalódott és nem fog visszafogadni!


1 éve próbálkozól??? és ezt hogy képzeljük el?? mik voltak a probálkozásaid? mit tettél mit mondtál neki?

amúgy ha 1 év után semmi, akkor nem is lesz semmi sem!


Max annyit tehetsz h személyesen megkeresed és elmondod az érzéseidet neki, mindent amit érzel! de kevés az esély h megbocsát, főleg ha azóta van neki valaki!


DE! ha nem próbálod meg akkor meg bánni fogod h meg sem próbáltál élőben beszélni vele élőben elmondani mindent!

2012. ápr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!