Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem ezt? Miért érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? Miért érzem magam ilyen szemétnek emiatt?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy 22 éves vagyok és 2 hónapja szakítottunk egy kis apróságon a barátommal, akivel 2 évig jártunk. Ő volt életem első és egyetlen pasija.

ezalatt a 2 hónap alatt próbált velem békülni, én meg csak vacilálok.... nem tudom, hogy kibéküljek-e (nem a szexre gondolok)...de félek, hogy megszívom...és elveszítem azt,akit szeretek....de ez folyton bennem van, hogy kíváncsi vagyok..


2012. ápr. 14. 22:41
 1/2 ASOT ***** válasza:

Ha túl sokat vacilálsz az egyenlő azzal, hogy NEM!

ÉS márpedig te nem tudod mit akarsz és túl sokat agyalsz!


Ami nem megy azt nem kell erőltetni! Nem te lennél az első aki 2 év után szakít az "első cuki nagy szerelmével"


hidd el h nem akarod te már ezt!

2012. ápr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha magad is úgy gondolod, hogy értelmetlen apróság volt, akkor mi értelme tovább kínozni, pláne ha szereted is?

Bár ha más az akit szeretsz, akkor nincs értelme egy kihűlt kapcsolatot fenntartani csak a biztonság érzete kedvéért, tovább áltatni az illetőt.


Sajnos utolsó bekezdésed úgy zavaros ahogy van, nem gondoltál még arra, hogy tenyérjós, esetleg politikus legyél? ;)

2012. ápr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!