Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon ha beállítom valakivel, hogy "kapcsolatban", akkor azt hogy lehet megcsinálni, hogy ne kerüljön ki az üzenőfalamra?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
tedd ki max olyan 2 percig lesz érdekes vagy miután kiirta gyorsan törlöd
2012. ápr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A saját faladon van jobb sarokban egy x, kitörlöd, és annyi. Akkor nem kerül ki az üzenőfalra.

Bár én még nem módosítottam ilyen újfélére a facebookot, azzal nem tudom hogy kell.

2012. ápr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
töröld ki gyorsan az üzenőfaladról mikor kikerül.
2012. ápr. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha kalandokat keresel, akkor tedd azt, ha hosszú kapcsolatot, akkor azt. a kettőt ne keverd, főleg ne úgy hogy átvágsz másokat
2012. ápr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!