Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nemtudom mi történik velem olyankor.

Figyelt kérdés
2 hónapja van egy rendes párkapcsolatom.. néha összekapunk egymás hülyeségein, de én olyankor nagyon bekattanok, próbálom minél jobban megbántani, flegmázni vele. Abból is tudom hogy mennyire szeret, hogy ilyenkor próbál kiengesztelni és szomorú, de én csak folytatom a bunkóskodást. Mikor egyedül vagyok, teljesen megbánom az egészet és alig várom hogy tudjak vele beszélni... szerintetek ez mit jelent?

2012. ápr. 15. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
nem őt szereted, hanem a szép dolgokat, amiket vele élsz át/éltél át. velem is ez volt, de erre csak később jöttem rá.
2012. ápr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igyekezz egy bizonyos határon belül maradni. Főleg, ha már békülni akar, akkor már neked sem kéne folytatni a balhét, különben elég utóbb megunja, és lelép.
2012. ápr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen... ebbe lehet valami... de én szeretem őt tényleg, de tudom hogy ő engem jobban. Viszont nem akarom elhagyni.
2012. ápr. 15. 16:15
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 igen ebbe már belegondoltam, és próbálom mert félek.
2012. ápr. 15. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!