Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál már ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már ilyen helyzetben? Ha igen, hogy döntöttél, mi lett a vége?

Figyelt kérdés
Egy biztos kapcsolatban élsz, ahol szeretitek egymást, de a szerelem már elmúlt, és hirtelen betoppan egy harmadik, akivel abszolút nem biztos a dolog, de nagyon vonzódsz hozzá. Hogy döntesz? Beletörődsz, és az "egyhangú", de biztos, szeretetteli kapcsolatban maradsz vagy kockáztatsz és lépsz? Megéri egyáltalán benne maradni egy ilyen kapcsolatban, ha felmerül a kérdés? Vagy ez előfordulhat?
2012. ápr. 15. 17:52
 1/4 Editte válasza:

Hali:)


Nem véletlenül született annyi dal erről a témáról. Az biztos, hogy nincs sablon, minden történet más. Vannak olyan vélemények, hogy a vágyakat ki kell égetni, mert különben később és elsöprőbben jelentkeznek. Ezt ki-ki döntse el saját maga. A fránya szerelem ha elmúlik, csinál ilyen defekteket!

Addig amíg nem biztos a harmadikkal a dolog, úgysem kérdés ez. Nehéz ügy, nincs jó válasz! Az biztos, hogy minden ember csak és kizárólag saját maga dönthet ebben, még csak tanácsot sem lehet adni, mert a váratlanul fellobbanó érzések fenemód erősek lehetnek.:)

2012. ápr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először meg kell próbálni rendbehozn ia régit.
2012. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont olyan ez a helyzet mint az enyém.

Én is várom a kommenteket hátha tanulhatok belőle.

2012. ápr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Editte válasza:

Hali:)

Ma olvastam egy pár bejegyzést máshol, javasolgatják Popper Péter gondolatait egymásnak a párkapcsolati, emberi, szereteti gubancokra Beleolvastam én is a neten, egész épeszű dolgokat ír ilyes' témában is. Próba cseresznye:)

2012. ápr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!