Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez is megcsalásnak számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez is megcsalásnak számít? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pénteken elmentünk a barátnőimmel meg pár csoporttársammal bowlingozni és volt velünk egy srác, akivel én kimentem a parkolóba és egyszer csak megfogta a kezem, megcsókolt és én leszoptam a kocsijánál. Azóta gyötör a bűntudat, egyszerűen hányni tudnék magamtól és nem bírom felfogni, hogy hogyan csinálhattam ilyet. 4 éve van barátom és soha nem volt még ilyen. Most mit csináljak?
2012. ápr. 15. 23:37
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
jav.: ha ő a hivatalban lévő... késő van már
2012. ápr. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Fake.
2012. ápr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
21%
A válaszadók biztos sosem tettek még olyat,amit rettenetesen megbántak.Arra nem gondol senki h talán oka volt annak amit tett?Nem tudom próbálj meg többé nem tenni ilyet.De ha nagyon gyötör a bűntudat mondd el a párodnak.Kívánom h enyhüljön a bűntudat
2012. ápr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
és legalább lenyelted??????????????????????????????????????????????????
2012. ápr. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
de, en gondolok arra.. ebben az esetben viszont elgondolkodnék, h mennyit jelent számomra a barátom, h le tudtam szopni másik pasit..
2012. ápr. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Hogy jutott egyáltalán eszedbe, hogy ez megcsalásnak számít-e?
2012. ápr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
most akkor feka volt vagy nem????? és milyen kocsija volt?
2012. ápr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha a srácnak van egy féllábú tacskója akit Bobinak hívnak akkor nem számít megcsalásnak.
2012. ápr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
jogos..de ha gyötri a bűntudat,akkor számít neki.legalább emberileg.szóval sztem a nem egy elcseszett teremtés ez a lány.Másnak nagyobb bűnei is vannak mint ez.Talán még ez is megbocsájtható.Talán
2012. ápr. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 Panda Péter ***** válasza:
100%
na ne már hogy még elkezded védeni. azt ne mondd nekem, hogy annyira megilletődött a kézfogástól, hogy nagy zavarában cuppantotta le a csávót. itt nem egy kósza gondolatról/vágyról/pillantásról van szó, ez annál sokkalta komolyabb. az, hogy bűntudata van, egészséges reakció, de még bőven nem menti fel a tettei felelőssége alól.
2012. ápr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!