Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez is megcsalásnak számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez is megcsalásnak számít? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pénteken elmentünk a barátnőimmel meg pár csoporttársammal bowlingozni és volt velünk egy srác, akivel én kimentem a parkolóba és egyszer csak megfogta a kezem, megcsókolt és én leszoptam a kocsijánál. Azóta gyötör a bűntudat, egyszerűen hányni tudnék magamtól és nem bírom felfogni, hogy hogyan csinálhattam ilyet. 4 éve van barátom és soha nem volt még ilyen. Most mit csináljak?
2012. ápr. 15. 23:37
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
sztem nem szereti a párját, és kész.. nem nagy cucc :DDDDDD
2012. ápr. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Miért mentél ki vele a parkolóba?

Ha téged nem zavar, ha a barátod másokkal smárol és másokat nyal ki, akkor nem megcsalás.

2012. ápr. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Megkívántad a szaxizást.Nincs ezen mit szégyelni.
2012. ápr. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
89%

nem, ez az egészséges kapcsolat titka


Ui: hányhatsz helyettem is


Am finom volt a g e c ije?

2012. ápr. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 Christian Death ***** válasza:
100%
A nem fake ez má hunnét, en barmikor ha megfogom valakinek a kezét az nyomban le akar szopni, igy szokott ez lenni mindenkivel, bemutatkozok nyujtom a kezem és már visznek is leszopni :)
2012. ápr. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 Panda Péter ***** válasza:
100%
remélem nem jársz sok üzleti megbeszélésre 70+ -os faszikkal...
2012. ápr. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

hihi:DDD ez a sztori is gáz, ha igaz...én ha szeretem a pasim akkor alapjáraton nem kivánok mást:)

akkor ott valami nagyon hiányzik a kapcsolatban, ha más cumizol le..ráadásul a kocsinál, én nyitott vagyok..de akkor is..

24/nő

2012. ápr. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
AZ azért megtudhatjuk, hogy a pasi mennyit fizetett a parkolóban?
2012. ápr. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
42%
Igen, annak számít, de a többiekkel ellentétben nem ítéllek el. Az ember néha csinál hülyeséget, ettől vagyunk emberek. Pláne, ha előtte iszik is valamit... Nem tetted jól, de ez történt. Nem kell elmondani, de el is mondhatod. Próbálj egy kicsivel több önkontrollt tartani, és fel a fejjel. Szerintem a barátodnak meg ne mondd el, jobb a békesség. Ennyi. Felejtsd el ezt az estét.
2012. ápr. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
61%
Valóban jobb a békesség, de ha én lennék a helyébe és kiderülne, akkor azonnal kivágnálak az utcára!
2012. ápr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!