Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez is megcsalásnak számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez is megcsalásnak számít? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pénteken elmentünk a barátnőimmel meg pár csoporttársammal bowlingozni és volt velünk egy srác, akivel én kimentem a parkolóba és egyszer csak megfogta a kezem, megcsókolt és én leszoptam a kocsijánál. Azóta gyötör a bűntudat, egyszerűen hányni tudnék magamtól és nem bírom felfogni, hogy hogyan csinálhattam ilyet. 4 éve van barátom és soha nem volt még ilyen. Most mit csináljak?
2012. ápr. 15. 23:37
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Nem vagyok kisajátításpárti, de igazat adnék a párodnak, ha ezek után a barátnőidtől is eltiltana, vagy éppen bezárna a lakásba, mint az arab férjek.
2012. ápr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

A válaszadók biztos sosem tettek még olyat,amit rettenetesen megbántak.Arra nem gondol senki h talán oka volt annak amit tett?Nem tudom próbálj meg többé nem tenni ilyet.De ha nagyon gyötör a bűntudat mondd el a párodnak.Kívánom h enyhüljön a bűntudat



Hmm, de igen, tettem már olyat, amit megbántam, de hogy más csávók faszát szopjam, miközben komoly kapcsolatom van, nos, eszembe se jutna.

2012. ápr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Ha nem fake, akkor bizony csúnyán megcsaltad a barátod, nincs kifogás! Legyen gerinced elmondani is!
2012. ápr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!