Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen? Párom eddig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen? Párom eddig az összes exét megcsalta, de állítja, engem nem fog. Többi lent.

Figyelt kérdés

Ő mesélt el nekem mindent, ha nem mondja el, nem tudnék róla, ez biztos. Igaz, a legutóbbi kapcsolatában maximum csókig és flörtig jutott megcsalás címén, de nekem már ez is sok. Főleg, mivel ez számtalanszor megtörtént. Ez egy 7 éves kapcsolat volt, amiben 5 évig hűséges volt. Azt mondja, kihűlt a kapcsolat, de mégsem tudott/akart kilépni belőle.

Most azt állítja, hogy megnyugodott, felnőtt, nem akarja még egyszer ugyanazokat a hibákat elkövetni, és velem nem tenné ezt. Ha nem stimmel valami köztünk, elém áll, és megbeszéljük. 27 éves egyébként most.

Létezik, hogy mindenkivel megcsinálta, és én leszek a kivétel? Szeretnék hinni neki, de elég szkeptikus vagyok... Férfiak véleménye is nagyon érdekel!


2012. ápr. 17. 12:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Nálam nem jött be.Elhittem, de a hűség csak addig tartott, amíg a szerelem.Családot nem mernék vele alapítani, járogatni jól van.
2012. ápr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
Én is megcsaltam az exeimet. A mostani páromat (férjemet) viszont soha, és soha nem is fogom. Ez teljesen biztos. Szóval létezik,igen.
2012. ápr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
persze, hogy léteik, ő is komolyodott felnőtt, azért mert eddig megcsalta a barátnőit az nem jelenti azt, hogy ezután is megfogja. Én is megcsaltam a régi exeimet, de amikor megtaláltam az igazit akkor tudtam, hogy vele fogok családot alapítani és nem kell más, ez így is lett, nagyon boldog család vagyunk.
2012. ápr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
Olvasnád őket 5 év múlva :DDD
2012. ápr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Tesónk is ezt mondja mindnek. Aztán meg... azért legyünk igazságosak. Azért is mondhatja, mert úgyis visszahallod mástól akkor. Most, hogy komolyan godolja e vagy sem, azt csak ő tudja. de azt még ő sem, hogy később nem e jön rá megint.
2012. ápr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%

Én nem hiszem el hogy ilyen van szerintem előbb utóbb megtörténik a csalás, lehet 3év múlva de akár 10 év is eltelhet.

De mindenkinek maga kell eldönteni mit hisz el a másiknak.....

2012. ápr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nem tudnám meg, ha nem mondta volna el, ez 100 %. Ami miatt azt gondolom, hogy hihetek neki, az az, hogy az előző kapcsolatában is csak azután történt ez, hogy már nem működött a dolog köztük. Azt mondta, ezt még egyszer nem csinálja, megtanulta, hogy ha valami nem működik, akkor abból minél előbb ki kell lépnie.

Köszönöm a megnyugtató válaszokat :) És persze a nem megnyugtatóakat is, minden oldal érdekel.

2012. ápr. 17. 12:34
 8/20 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem bízz benne. Mindenki megérdemel egy "második esélyt". Persze nehéz lehet, de minden kapcsolat alapja az őszinteség (ami már meg van) és a bizalom! Sok sikert a kapcsolatotokhoz! :)
2012. ápr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Másodikat igen, na de századikat?
2012. ápr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
idéző jelben van :)
2012. ápr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!