Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményetek erről az egészről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek erről az egészről?

Figyelt kérdés

Helló.Kicsit összezavarodott állapotban irom meg ezt az egészet de remélem,hogy ki fogom tudni magam fejezni és kicsit átérzitek majd a helyzetem.


Nos a helyzet az hogy 2 és fél éve nem volt kapcsolatom.Persze lehetett volna de nem akartam mert olyank lányoknak jövök/jöttem be akik nekem nem tetszenek ezért nem is kezdtem velük ki mert nem szeretném mások érzéseit kihasználni.Nos a másik helyzet az hogy azóta próbálkoztam én egy lánnynal aki furcsa módon elég nagy érzelmeket táplal/t bennem.De Ő kikosarazott.Néha viszont egyértelmü jeleket adott arra,hogy bejövök neki.PL: a suli udvarán sokat nézett,miután leszált a busszról mindig visszanézett rám stb.Viszont az volt furcsa az egészbe,hogy amikor próbáltam felé közeliteni pl: felhivtam suli után hamar lekoptatott,elhivtam egy üditőre és ismét néhány kifogást hozott fel amiért nem akart eljönni.Az elején még azt hittem hogy csak fél és azért nem akar eljönni.Ám a folyamatos visszautasitások után rájöttem hogy arrol van szó,hogy csak egyerüen nem jövök be neki hanem valaki más favorizál.De a jeleket tuti nem értettem félre mert mások is felfigyeltek reá.Szóval gyakorlatilag teljsen összezavarodtam.


Érdekes hiszen 2 és fél év után újra ugy dobogott a szivem valaki után mintha tényleg szerelmes lennék,de mivel ez nem került visszonzásra igy le kellett róla mondjak.


Vegyes érzések vannak bennem,hiszen az eggyik felem azt mondja hogy örüljek ennek mert legalább nem kellett belemenjek és továbbra is szabad vagyok.Ugyanakkor a másik felem azt mondja hogy szomorú legyek mert olyas valakit vesztettem el akivel talán boldog lehettem volna.


Egy mondás úgy tartja hogy ami nem megy azt nem kell erőltetni és csak remélni tudom hogy egyer lesz valaki akit én is akarok és ő is engem.


Nem tudom...Talán a csalódottság beszél belőlem.Épp ezért lennék kiváncsi más veleményére.Épp ezért aki ugy érzi hogy tudna valamit ezekhez hozzáfüzni kérem tegy meg...Mondjátok el véleményeiteket



U.I: Nem tudom ha ez segit de 16/F vagyok!



2012. ápr. 17. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
16 évesen 2 és fél éve nem volt senkid? jaj, de el vagy késve
2012. ápr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mi ez a dráma? kikosarazott, ennyi.

felejtsd el, van még 1000 másik csaj..

(13,5 éves korod óta nem volt barátnőd? húha, biztos nehéz volt kibírni.. ember, 16 éves vagy, ne nyafogj már)

2012. ápr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy amikor elkezdtem az elejét olvasni, azt hittem legalább 30 vagy, és a végére kiderül, hogy csak 16. (nem ez nem bók, bár sokkal értelmesebb vagy az átlagnál) Egyébként fogsz találni olyat, hisz még annyira fiatal vagy, hogy előtted az egész élet. Legyél a haverokkal, ne foglalkozz annyira a lányokkal, és ne is gondolkodj az igaz szerelmen ennyit, mert az sose jó. Azért vagy összezavarodva, mert tini vagy még, ilyenkor bontogatjátok a szárnyaitokat és tapasztaljátok ki, hogy kik is vagytok valójában.


Szóval nincs min aggódnod, csak kevesebbet agyalj ilyeneken. :)


28n

2012. ápr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hidd el tapasztalatból mondom az igazi szerelem akkor jön el amikor nem is várod. Olyan mint egy villámcsapás. Nyugi el fog jönni türelem. Nekem 28 évesen jött el az igazi NAGY szerelem.
2012. ápr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonok minden eddig hozzaszolast! Johetnek a tobbiek is! Megkoszonok mindenkit aki ir par sort...Sokat segit mas velemenye
2012. ápr. 17. 16:14
 6/6 anonim ***** válasza:

A korodhoz képest igen szépen fogalmazol:)

Szerintem beszéld meg a lánnyal..az nem baj ha elmondod az érzéseidet..

Talán akkor te is megtudod hogy miért viselkedik olyan furcsán veled..

2012. ápr. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!