Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy sok szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok szép lány, csúnya fiút akar?

Figyelt kérdés

Kezdem egy példával. Jó magam 190 magas, izmos, elegáns, helyesnek mondott srác vagyok. Nem rég pár ilyen kiállású ismerősömmel, elmentünk egy szórakozóhelyre, ahol egy lány társasághoz szerettünk volna leülni. Nem egyből, volt előtt egy kis szemezés. Teljesen udvariasan, mosolyogva megkérdeztük leülhetünk e erre a válasz: BOCS DE NEM! és elkezdtek röhögni...

Egy kis idő múlva megérkezett 4-5, görbehátú, zsíros hajú, ragyás arcú igénytelen suhanc, akik szintén ehhez a lány társasághoz csapódtak, és lám a csajok örömmel mondták h persze üljetek le közénk. Nem akartuk elhinni.. Ment ott a nagy röhögés, ismerkedés, és kis idő múlva már smárolás, teló szám csere stb... Nem először tapasztaltam már ezt. MIÉRT VAN EZ??? De az utcán is látok ilyen párokat, sőt ismerek is, és NEM GAZDAG a srác. A csúnyább fiúkat sok lány jobban csípi, aki meg jól nézki elmehet a....


2012. ápr. 17. 22:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
öreg, nem tudom, te hova jársz, de ilyet még nem tapasztaltam
2012. ápr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én se akartam elhinni, de így volt...
2012. ápr. 17. 22:06
 3/20 anonim ***** válasza:

Azt hittem a cím alapján, hogy a szép lány jár csúnya fiúval, erre mondtam volna azt, hogy a lányoknak fontos a belső... De így nem tudom.

Az nem lehet, hogy kis ribik, és kéretik magukat? Esetleg ismerték a "csúnya srácokat"?

2012. ápr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
AHogy láttam nem ismerték őket... Halottam már oylat h a nők azért szeretik inkább a csúnyább pasikat, mert az biztos nem csalja meg. Egy jó megjelenésű férfire meg egyből azt mondják, hogy "áá ezzel nem is kezdek, mert tuti megcsalna"
2012. ápr. 17. 22:13
 5/20 anonim ***** válasza:
52%

Nos,a leírtak alapján én szívesebben invitáltalak volna téged/titeket az asztalhoz.Az a zsíros haj,igénytelen,stb..Nem hangzott túl biztatóan.Remélem a jövőben több kellemesebb élmény ér.

26n

2012. ápr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Én is tapasztaltam már.


Helyes, szép arcú, szép szemű srác vagyok és még a nálam rondábbaknak is olyan nőjük van, hogy csak nézek sokszor, mi lehet velem a baj?


Kapcsolatban élő láynismerőseim már mondták, hogy nem is hiszik el, hogy nekem még nem volt barátnőm és ne kellenék egy lánynak sem. Pedig ez van.

2012. ápr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én is tapasztaltam ilyet szerintem az ilyen csajok hülyék és ízlésficamban szenvednek
2012. ápr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszi 26n, remélem jobb lesz :))

Hát igen srác, ezvan. Ja, amúgy nálam se értik miért nincs senkim. Sokan amúgy nagyképűnek tartanak a külsőm miatt :S

Na mindegy, máshol kell keresni...

2012. ápr. 17. 22:25
 9/20 anonim ***** válasza:
Küldj már magadról egy képet
2012. ápr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy tisztában magaddal
2012. ápr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!