Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag pasik csak gazdag nőkkel állnak le? Mert láttam olyat néhányszor hogy tehetős pasinak, nem szép nője volt, vagyis nem úgy nézett ki mint aki annyira pénzes lenne

Figyelt kérdés
vagy van olyan hogy alapbol nem pénzes a nő, de kifog iylen pasit, és az öltözteti..
2012. ápr. 17. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Ez bizony így van. Ki akar egy olcsó pénzéhes kúrvát eltartani?
2012. ápr. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

haverom milliomos faterja mondta mindig

-én általában egy-két kaszttal lejjebb álló nőt szoktam választani,mert ő mindig felnéz rám.

2012. ápr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem a gazdag pasinak az a nő kell amelyik a legtöbbet beválall ,az ilyenek meg általában a nincstelen fruskák akik pénzért még a kakit is lenyelik,sanos ilyen az evolució.
2012. ápr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem feltétlen pénzéhességre értem..hanem arra hogy emberileg, meg intellektuálisan jól megvannak, de az a tapasztalatom hogy számit akik pénzesek hogy hasonló körei,életvitele legyen a párjuknak is
2012. ápr. 17. 23:10
 5/8 A kérdező kommentje:
bár ez lehet nem számit nekik, mert felületesek, vagy egósok
2012. ápr. 17. 23:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem van az ismeretségi körömben gazdag férfi, szegény nő páros.
2012. ápr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én sem sokszor ;)
2012. ápr. 18. 01:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!