Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jöjjek össze egy sráccal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze egy sráccal?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok ésvan egy fiu aki már7 éve tetszik nagyon sőt azt hiszem ki jelenthetem hogy szerelmes vagyok ő 2 évvel nagyobb nálam és a legjobb barátnömmel nem rég szakitottak.nincsen tul jo alakom elég vékony vagyok és nagyon alacsony 140 cm magas és26 kg.én mégis bizom benne hogy megtudom szerezni.... nem nagyon szoktunk beszelgetni mert nem merek kozeledni hozza félek hogy nyomulosnak tunnek. seg1tsetek nekem
2012. ápr. 18. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:

engem 12 évesen csak a pokemon érdekelt meg a Nintendo :D

ha nem lépsz vele kapcsolatban akkor nem fog történni semmi gondolom erre rájöttél... am lehet hogy ilyen az ízlése és tetszel neki kitudja

F18

2012. ápr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

na jo..de hogyan lepjek vele kapcsoladba. mennyek oda hozzahogy na most dumalunk v hogy

?

2012. ápr. 18. 14:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
5 éves korod óta tetszik?? hagyjuk már.. túl sok mesét nézel..
2012. ápr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jah ot eves korom ota o a tesom osztaly tarsa amikor elsos volt en ot voltam is olyan kedves volt meg mar startbol nagyobb nallamplussz 1 pont szimpivolt harmadikos koromban szerelmet vallottam rohogott de szerintem mar elfelejtette
2012. ápr. 18. 15:13
 5/5 anonim válasza:
tiszta hülye vagy? miért felejtené el? 6 éve tetszem egy fiatalabb srácnak. utálom h nem száll le rólam. teljesen leszarom de ezt nem veszi észre... tehát ha eddig nem tett semmit akkor boccs, hogy kiábrándítalak, de semennyire nem érdekled.
2014. júl. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!