Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sokat számít ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sokat számít ez a "ki ír rá kire" dolog az online beszélgetésekben?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel nagyon sokat szoktam beszélgetni, és általában én írok rá. Már mondta, hogy bocsi, ha nem ír rám, de nem jelzi ki neki az msn, ha bejelentkezik valaki(mellesleg ezt simán átállíthatná) de kb 96× én írok rá a 100 esetből.Az egyik barátnőm mondta, hogy várjam meg, hogy rám írjon, mert nyilván ha neki is fontos lennék, mindig nézne msn-en, hogy mikor vagyok fent, és rám írna. Mit gondoltok erről?

2012. ápr. 18. 19:24
 1/6 A kérdező kommentje:
én idáig úgy voltam vele, hogy jaj, most nehogy már ilyeneken idegeskedjek, de ha jobban belegondolunk akkor tényleg van benne valami, hogy akiket kedvelsz azokra általában ráírsz/nézed, hogy van-e msn-en, nem? felváltva.
2012. ápr. 18. 19:24
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha valaki érdekel arra ráírsz... Bár ha félénk vagy akkor lehet ez pont fordítva is, hogy kivárod, amíg ö ír... Tehát nem egyértelmü.
2012. ápr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

azért ha sose ír ő, az jelentheti azt hogy nem tetszel neki, vagy hogy épp elbeszélget veled, de neki nem számít ez annyira mint neked.

sajnos jártam így :S

2012. ápr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igaza van barátnödnek, várd meg mig ö ir rád. Ha elfoglalt jelzéssel van msnen, valóban nem látja ha valaki bejelentkezik, de ha akar, néha megnézheti ki lépett be. Szóval ne kattints rá! Ki fog derülni mennyit számitasz neki..
2012. ápr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
minden a lehető legnagyobb rendben:D amikor kiírtam a kérdést, akkor kezdtem ezt, hogy nem írok rá, és mindig rám ír:DDD <3
2012. ápr. 22. 21:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Látod látod, ez a vonzás törvénye:D
2012. ápr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!