Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Durva, hogy 17 évesen még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durva, hogy 17 évesen még nem csókolóztam?

Figyelt kérdés

Én egy 17 éves lány vagyok.

Még nem hogy szűz vagyok, és nem hogy nem jártam senkivel, de még SOHA nem is csókolóztam!!!

Nagyon gáz vagyok???

Már próbálkoztak többen velem szerelmi kapcsolatot teremteni, de én hülye mindenkit elutasítok.. vagy igazából én sem tudom, hogy miért vagyok ilyen..

Ilyen félős, kis beszari fajta vagyok!!

Eddig ez nem is volt baj, de most, hogy már idősebb lettem, még annyira se akarok járni valakivel, mert félek, hogy kiröhög, amiért nem tudok még csókolózni sem... Olyan durva...!



2012. ápr. 18. 19:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. ápr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

nem kötelező egy kapcsolatot ezzel indítani h bejelented "még smároltam egyszer sem" (egyszerűen nem mondod, nem minősül hazugságnak).

de ha egy srácnak tényleg tetszel, akk ez nem fogja érdekelni;)

2012. ápr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 gergo555 válasza:
0%
nem tudom,én már 10 éves koromban.
2012. ápr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

NEM!!!

És nem kell közölni a sráccal... jön magától, ne görcsölj.

2012. ápr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy nem mondom meg, de az első csókunknál valószínűleg majd észreveszi, hogy kissé béna vagyok!! Nem?
2012. ápr. 18. 20:01
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
észre se fogja venni, hogy még nem csókolóztál, főleg, hogy valószínűleg ő fogja kezdeményezni a csókot.
2012. ápr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem durva abszolút nem.... Majd ha 24 évesen leszel így, akkor kezdj el gondolkodni ezen.

Én 17 éves fiú vagyok, és sokáig én is így, és gáznak éreztem, azóta történtek dolgok, de egyébként, több ember jár hasonló cipőben, a környezetedben is mint hinnéd, csak az egójuk nem engedi bevallani. Az meg egyáltalán nem probléma, hagy sok más lányhoz hasonlóan, te 17 évesenm nem vagy egy elhasznált r*banc

2012. ápr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
34%

járj olyannal akinek szintén nincs sok tapasztalata (mint nekem? xd)

f18

2012. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
remélem igazatok lesz... köszi a válaszokat :D
2012. ápr. 18. 20:03
 10/23 anonim ***** válasza:

#7. vagyok , és remélem egy korodbelinek elhiszed hogy:

Nem lehet észrevenni, és ha észrevenném se zavarna, az meg végképp nem hogy szűz....


Sőt....

2012. ápr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!