Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt valakinek kozuletek csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valakinek kozuletek csak szex kapcsolata tole joval fiatalabb ferfival? Ha igen, mennyi volt a korkulonbseg es mennyi ideig tartott? Mi miatt lett vege?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem csajjal volt ez. Meg csak 16 volt, de már ismerte a tolatóradart és istenien fújta a trombitát. De hát nem jöhetett szóba mert éretlen volt ahoz képest hogy mennyire érett volt
2012. ápr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt szex kapcsolatom tőlem 14 évvel idősebb nővel. Parás volt mert férje volt, 1 évig volt kb aztán váltottam egy kevésbé parásra.
2012. ápr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tehat nem azert,mert meguntad?es mennyiben is miben erzodott,hogy 14 evvel idosebb..fonnyadt test???
2012. ápr. 19. 13:49
 4/7 anonim ***** válasza:

korkülönbség 14 év

5 hónapig tartott

kevésbé volt érdeklődő, mint az elején, ezért én hagytam abba a kapcsolatot

2012. ápr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem untam meg. Egy idősebb nő a pasira csak jó hatással van, megunni nem lehet. Nem volt a bőre csúnya mert sportolt napi szinten és feszes teste volt és a bőre is szép volt. Csak mindig benne volt a para hogy lebukik és inkább mondtam hogy hagyjuk abba. Most már több mint egy éve egy 10 évvel idősebb nővel vagyok, kicsit több mint szex, mert neki nincs senkije, de túl szoros kapcsolat sincs. Bár hozzá át lehet menni, meg ott is lehet aludni, meg fordítva. Neki sem látszik a testén, bőrén, arcán hogy idősebb, mert jól tartja magát.
2012. ápr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszi!aranyos vagy..megegy kerdes,mert latom veled lehet beszelni..miert ennyivel idosebb nok vonzanak?gondolom nem csak a szexualis tapasztalat?
2012. ápr. 19. 14:55
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább a kisugárzás a lényeg. A harmincas negyvenes nők sokkal vonzóbbak és nőiesebbek mint a fiatalok. A huszonévesekről ezt nem lehet elmondani, tisztelet a kivételnek. Ezen kívül sokkal érettebben gondolkodnak, megértik ha mondjuk valamikor programom van és nem érek rá, nem hisztiznek. Valamint a szexuális tapasztalatuk miatt is sokkal kellemesebb velük az együttlét.
2012. ápr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!