Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akivel nagyon megkedveltük egymást..elhívott párszor sétálni és vakon állította,hogy egyre jobban kezd belém szeretni..reméli én is..a többiek előtt is úgy viselkedett,mintha járnánk..azonban van egy lány,aki keresztülhúzta a számításaimat alaposan..

A fiú azt mondta már nem érdekli..erre a lány kitalálta,hogy ő élete szerelme,imádja őt és meghal ha nem kaphatja meg..a fiú természetesen azt mondta,hogy nem érdekli,mert velem akar lenni..jelezném azt állította,hogy neki soha többet nem kell..és megsértődött amiért nem hittem neki el..azt mondta olyan dolgokat csinált a lány vele,amiket nem tud megbocsátani..

Ma már rám sem nézett..egyik napról a másikra változott meg..felhívtam..azt mondta a barátjánál volt egész délután..erre jött a levél az imént,hogy bocsika ezt nem itt kéne hanem telón jól tudom,de ma a csajnál voltam..és ennek így kell lennie mert szeretjük egymást..

meg,hogy bocs hogy ezt csináltam veled,azért még remélem barátok leszünk..

Még most is sírok..legszívesebben jól beolvasnék neki holnap..

Ti mit tennétek? :( 17/L



2012. ápr. 19. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem könnyü, de szóld le a szerencsétlent, hogy mekkora paraszt, hogy nem képes őszintének lenni, és hogy felejtse el, hogy még szóba állsz vele. De ez attól is függ, hoyg te mit érzel iránta és mire vagy képes, mire nem. Mindenestre, ha nem képes normálisan közölni, hogy bocs, de mást találtam, akkor olvass be nyugodtan!:)
2012. ápr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szeretem..és nagyon rossz,hogy ő is ebbe a ténybe ringatott..és hogy nem volt képes az arcomba vágni..ráadásul a levelemre sem válaszol..:(
2012. ápr. 19. 22:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor olvass be neki!:) De nem menj bele SEMMILYEN játszmába, ha egyszer eldöntötted, hogy nem erőlteted tovább, akkor mindig küldd el, mert ha esetéeg emggondolná magát, akkor hidd el, láttam már ilyet, hogy csak a kényelem kedvéért visszakilincseli magát, holott nem érdemli meg!
2012. ápr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Eldöntöttem már véglegesen..ebben biztos vagyok..!!

De mégis mit mondjak? Mert ha meglátom akkor eldurran az agyam és nem fogok vele valami szépen beszélni....:(

2012. ápr. 19. 22:15
 5/6 masturbison válasza:
Ne idegesítsen fel,mert valszeg már tesz rád keress egy érettebb inast ennél a ficsúrnál!
2012. ápr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#1/#3 vagyok, akkor fogalmazd meg előre, hogy miket fogsz felhozni neki. Utána még mindig eldurranhat az agyad... ;)
2012. ápr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!