Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha találkoztok egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha találkoztok egyik lány ismerősötökkel, aki szebb mint a barátnőtök, miért engeditek el a bnőtök kezét?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 22:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt honnan vetted?
2012. ápr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
mert szégyelljük
2012. ápr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Höh!Te kis huncut,erre gerjedsz mi?:D

Amúgy nem mindenki csak a bunkó tipusok.

2012. ápr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
a barátom mindig ezt csinálja...
2012. ápr. 19. 22:50
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont ,elég nagy bunkó a barátod.
2012. ápr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Sztem használd ki ilyenkor, hogy elengedte a kezed, és keverj le nála egy jókora pofont! Legközelebb kétszer is meggondolja, elengedje-e!
2012. ápr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Elég rosszul esik..olyan mintha akkor csak egy ismerőse lennék. Nem a bnője. ;(
2012. ápr. 19. 22:55
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
velünk olyan volt, hogy találkoztunk egy lánnyal, elkezdett vele flörtölgetni, és én engedtem el a kezét, mert nem bírtam nézni meg hallgatni, de állítólag nem flört volt, meg ő mindenkivel így viselkedik. hát, nem túl biztató.
2012. ápr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, sztem le kellene ülni és megbeszélni vele. Szépen meséld el neki h megfigyelted ezt a jelenséget, és h szeretnéd, ha elmagyarázná h ez miért van. És mondd meg neki h ez neked rosszul esik, és hogy boldoggá tenne ha erre kicsit odafigyelne. Ha szeret, akkor legközelebb oda fog erre figyelni, ha pedig nem és hisztizni kezd, jobb ha kipenderíted az első ajtón: nem érdemel meg téged.
2012. ápr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
nem szeretném h hiszztisnek vagy féltékenykedősnek tartson,inkább csendben maradok ezért.
2012. ápr. 19. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!