Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esélye, hogy lebukok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy lebukok a barátom előtt? Kénytelen vagyok "dolgozni" főiskola mellett, mert nem gazdag családból származom. Elítélnétek emiatt a barátnőtöket?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást. Én Budapesten járok főiskolára, a szüleim nem nagyon tudnak támogatni, ezért a barátnőim tanácsára elkezdtem masszázzsal foglalkozni, ami nem csak masszírozásból áll, de ezt gondolom mindenki sejti...

A barátom dolgozik, a szülővárosomban (Kelet-Magyarország). Elvileg sose jön Budapestre hozzám csak úgy, bejelentés nélkül, mégis félek, hogy lebukok.

A munkám miatt egyre kevesebbet tudok hazajárni, hiányzik az otthon, de nagyon jól keresek.

A barátnőim, csoporttársaim is ilyesmikkel foglalkoznak, de nekik nincs kapcsolatuk, így szabadabban dolgozhatnak.

Nem is akarom ezt sokáig csinálni, de többet keresek havonta egy kis testiséggel, mint a szüleim és a barátom összesen. Szükségem van erre a pénzre. Mit tegyek?


2012. ápr. 20. 12:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
48%

Gondolom érzed te azt legbelül, hogy nagyon nincs rendben amit csinálsz, ezért tartasz attól, hogy a párod váratlanul beállít.

Őszintén szólva akármennyire is szüksége van a páromnak a pénzre én soha nem nézném el neki, hogy azt a testével akarta megkeresni. Lehet jobban keres mint mondjuk egy mekiben, de erkölcsileg azért van különbség rendesen.

2012. ápr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
46%

Tehát már egy ideje hazudsz a barátodnak,mert elhallgatod a dolgot.

Barátnőm is dolgozik suli mellett,létezik más meló is,amihez nem kell idegen férfiak farkát kiverni.Ha neked a sok pénz ennyire fontos,akkor csináld,de a minimum,hogy elmondod a barátodnak.Teljesen jogos,ha az első mondatom miatt elhagy téged a barátod.Jobb,ha előbb tudja meg.(Egyébként meg már 4 éve kitart melletted,hogy a pi/csába képzelted?!)

2012. ápr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
40%
Hát megérdemelnéd, hogy lebukj te kis r*banc.
2012. ápr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 A kérdező kommentje:

A pénzre nagyon nagy szükségem van, gondolom tisztában vagy a budapesti lakás bérleti díjakkal...

A főiskoláról rengeteg lány ebből él, de nekik könnyebb, mert nincs párjuk.

Tudom, hogy nem ez az álommeló, de az általad említett mekis bér sokszorosát keresem meg havonta töredék munkával.

Ezért dolgozik több ezer egyetemista-főiskolás lány országszerte úgy, ahogy én is.

Attól is félek, hogy ha diplomázok, akkor esetleg ha szerencsém van, akkor kaphatok egy minimálbéres állást. Most ennek sokszorosát keresem, könnyedén. Félek a jövőmtől, féltem a kapcsolatomat.

2012. ápr. 20. 12:21
 5/78 anonim ***** válasza:
37%
Én a barátod helyében dobnálak.
2012. ápr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
55%
Tegyél félre minél több pénzt!Gondolom nem 2 hónapja csinálod,szóval ezután is menni fog a titkolózás...Aki elítél,annak biztosan nincs jobb dolga,mint mások dolgával foglalkozni.
2012. ápr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
77%
Egyébként én is fősulis vagyok,mi sem állunk jól anyagilag,tele vagyunk hitellel.Úgyhogy jövőre átmegyek levelezőre és dolgozok valamit.De ezt nem tudnám bevállalni amit te..
2012. ápr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
37%

Hát erre nehéz bármit is mondani. Sajnálom a barátodat. Jobb párt érdemel nálad.

Tudod ez nem kifogás h "több ezer egyetemista lány is ezt csinálja". Érdekes, nekem is sok egyetemista és főiskolás ismerősöm van, akik anyagilag nincsenek elengedve, hanem dolgoznak mellette, rendes munkahelyen. És mégis meg tudnak élni belőle, tudják fizetni az albérletet. Fura h szted csak ebből lehet megélni.

Sok pénzt keresel? Ezt majd mondd akkor is, ha kiderül, és a párod eldob mert egy k*rvának fog tartani, a családod szégyellni fog szintén az előző ok miatt, vagy ha épp elkapsz vmi betegséget esetleg egy ismeretlen pasitól.

Többszörösét keresed mint mások, és a suli után minimálbérre számítasz? Akkor is ezt fogod majd csinálni ha végzel a sulival? Mert ha most úgy vagy vele, h könnyű munkával sok pénz, akkor minek adnád fel ugyebár...

Döntsd el h mi a fontosabb..az h van egy társad, aki melletted van minden helyzetben, és a családod is támogat vmilyen szinten, még ha nem is anyagilag. Vagy pedig ha mindenki megvet azért amit tettél, viszont jól fogsz vele keresni...mérlegelni kéne a dolgokat.

És azért mert más lányok ezt csinálják, akkor Neked is ezt kell, mert ez a divat? Bocs h ezt mondom, de ostoba vagy. Ez a véleményem. Keress rendes munkát, abból is meg lehet élni, és akkor nem kell azon paráznod h ki mikor látogat meg, és mit fognak szólni. Mellesleg élj így a párod mellett lelkifurdalás nélkül...

2012. ápr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 A kérdező kommentje:

# 6-nak

Igazad van, aki nincs ilyen helyzetben, az nem is tudja, milyen nehéz megélni Budapesten egy vidékinek.

Természetesen tartalékolom a pénzt, befektetem, gondolok a jövőmre.

Rengeteg egyetemista lány csinálja ezt az erotikus munkát, amikről meg se mondaná senki, hogy miből él. Egy hétköznapi munkából nem lehet megélni Pesten, plusz még a teljes munkaidő elveszi az időt a tanulástól. A szexmunkát meg akkor csinálom, amikor csak akarom, heti pár óra és jól fizet.

2012. ápr. 20. 12:39
 10/78 A kérdező kommentje:

# 8-nak


1. a családom nem tud támogatni

2. a barátom 250 kilométerre van, lelkileg mellettem van, de sehogy máshogy nincs

3. nem azért csinálom, mert ez a divat, hanem mert ma Magyarországon még a mekis-polcfeltöltő-takarító állásokhoz is protekció kell, mert annyi jelentkező van még a legutolsó, megalázó diákmunkára is, fillérekért dolgozni

én is dolgoznék mást, ha lenne más lehetőségem

4. a párommal tervezem a jövőmet, gyereket szeretnék és jó munkát, ezért is tanulok, szerzek diplomát

2012. ápr. 20. 12:44
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!