Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esélye, hogy lebukok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy lebukok a barátom előtt? Kénytelen vagyok "dolgozni" főiskola mellett, mert nem gazdag családból származom. Elítélnétek emiatt a barátnőtöket?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást. Én Budapesten járok főiskolára, a szüleim nem nagyon tudnak támogatni, ezért a barátnőim tanácsára elkezdtem masszázzsal foglalkozni, ami nem csak masszírozásból áll, de ezt gondolom mindenki sejti...

A barátom dolgozik, a szülővárosomban (Kelet-Magyarország). Elvileg sose jön Budapestre hozzám csak úgy, bejelentés nélkül, mégis félek, hogy lebukok.

A munkám miatt egyre kevesebbet tudok hazajárni, hiányzik az otthon, de nagyon jól keresek.

A barátnőim, csoporttársaim is ilyesmikkel foglalkoznak, de nekik nincs kapcsolatuk, így szabadabban dolgozhatnak.

Nem is akarom ezt sokáig csinálni, de többet keresek havonta egy kis testiséggel, mint a szüleim és a barátom összesen. Szükségem van erre a pénzre. Mit tegyek?


2012. ápr. 20. 12:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:
19%

Tudod én mást nem látok a kommentjeidben, csak h mentegetőzöl. Csak azt tudod írni h sok lány csinálja... Ha a sok lány kútba ugrana, követnéd őket?

Ez a "vidéki embernek Budapesten megélni másképp nem lehet" dologgal meg ne gyere légyszíves. 2 ismerősöm most kezdett sulit Bp-n. Albiban laknak. Mind1ik dolgozik vmit, nem teljes 8 órában, hanem amikor tudnak. Érdekes módon ki tudják fizetni az albérletet, jut nekik kajára, és mégsem k*rválkodnak.

Ezzel csak magadról állítasz ki egy bizonyítványt, h csak széttett lábakkal tudod megkeresni a pénzt. Büszke lehetsz magadra, remélem a barátod megtudja időben. Majd akkor gondolkodj el miért kerülsz lapátra...

2012. ápr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 anonim ***** válasza:
45%

"Igazad van, aki nincs ilyen helyzetben, az nem is tudja, milyen nehéz megélni Budapesten egy vidékinek.

Természetesen tartalékolom a pénzt, befektetem, gondolok a jövőmre.

Rengeteg egyetemista lány csinálja ezt az erotikus munkát, amikről meg se mondaná senki, hogy miből él. Egy hétköznapi munkából nem lehet megélni Pesten, plusz még a teljes munkaidő elveszi az időt a tanulástól. A szexmunkát meg akkor csinálom, amikor csak akarom, heti pár óra és jól fizet."


Csináld,ha ennyire tetszik,de nincs jogod ezt a barátod háta mögött végezni,csak pazarolja rád az idejét!!Van az országban még erkölcsös lány,jutna neki is,biztos vagyok benne.Szörnyű,hogy ide jutottak sokan.A szinglikkel semmi gondom,csinálják kedvükre.Na,de akinek barátja van,az kapjon már az agya helyéhez!



Ez nem egy olyan oldal,ahol csak egymás buksiját simogatjuk...Mindenkinek más a véleménye,ezt illik tiszteletben tartani.

2012. ápr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 anonim ***** válasza:

Ha így folytatod, sajnos nem lesz közös jövőd a pároddal, ezzel csak az a baj. Vagy Te tényleg ennyire lelkiismeret furdalás nélkül bele tudsz majd nézni a barátod szemébe? Évekig "csalod", közbe meg minden happy?

1: Nem csak a mekiben lehet dolgozni, illetve polcokat tölteni máshol. Ha lenne eszed, adtál volna be önéletrajzot cégekhez, h egyetemista vagy. Sok ismerősömet azonnal felvették nem 8 órásra, irodai munkára, amibe nem halnak bele. És nem minimálbért kapnak.

2: Máris nem kéne szexmunkát vállalnod.

Sajnos van egy olyan érzésem h vmilyen szinten még élvezed is a dolgot.

2012. ápr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 anonim ***** válasza:
39%
Hát szegény barátodat sajnálom ,hogy ha balszerencséje van akkor összeköti az életét egy ilyen lánnyal miközben azt se tudja hogy k*rva vagy. De figyelj igazad van. Hallod, olyan sok ember van aki odamegy leszúrja a másikat és elveszi a pénzét, vagy bankot rabol hallod, akkor mennyünk mi is nem? Sőt sok az öngyilkos merénylő, hát akkor mennyünk mi is robbantgatni. És igazad van, sokan k*rvulnak, hát legyél te is az, mit számít. De milyen jó, lesz mondjuk 5-10 év múlva egy lányod, felnő elmegy egyetemre, legalább megtudod neki mondani, hogy merre érdemes sz*pni.
2012. ápr. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem azt élvezi,hogy ez egy könnyű pénz keresleti lehetőség.Máshol robotolni nehezebb.Ráadásul a pénz is kevés.Csak nem tudom,a lelkiismerete hogy bírja.Én ezért nem tudnám ezt csinálni.
2012. ápr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim ***** válasza:
Szerintem szakítsatok, mert nem jó így hogy fogalma sincs hogy mit csinálsz, és ha tudná akkor valószínű elhagyna. De nem is azzal van a gond hogy mit csinálsz, hanem hogy megcsalod, és ezt ő valószínű nem tolerálná. Úgyis messze vagytok, távkapcsolat amúgy sem szokott működőképes lenni még akkor sem ha amúgy más téren minden rendben. Jobban teszed ha az ő érdekében szakítasz vele akármennyire fáj.
2012. ápr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 anonim ***** válasza:

6#-os vagyok:

Amíg lelkileg bírod csináld és kész. Tegyél félre minél több pénzt,ne nagy lábon élj aztán annyi. Mindenkinek jár egy második esély.Később meg azon legyél, hogy minél jobb állásod legyen.

Én tényleg nem ítéllek el.Rajtad áll, hogy elmondod-e a párodnak.Szerintem mindenkinek van olyan epizód(vagy epizódok)az életében,amiről nem szívesen beszél.Valaki azt titkolja, hogy volt már pszichiátrián, van aki azt, hogy már molesztálta egy családtagja, van aki pedig azt,amivel pénzt keres.

2012. ápr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 A kérdező kommentje:

Sok butaságot összehordtok itt, gondoljatok bele, hogy minden nyolcadik lány az egyetemen ebből él, csak nem reklámozza. A legcsinosabbaktól az átlagosokig. Aki melletted ül előadásokon, az is lehet prostituált, mint én.


Én nem iszok, nem dohányzok, még bulizni sem járok, nem bántok senkit, a barátomat szeretem, de tényleg semmi más munka nincs, amiből rendesen meg lehetne élni és mellette még jó eredménnyel tanulni is lehetne.

Ismerek olyat, aki kapott irodai munkát, az a lány konkrétan lefeküdt a főnökével ezért... ennyit a magyar munkaerőpiacról és a főiskolások lehetőségeiről.

A másik megoldás a diákmunka, amivel megfeszített munkával minimálbér körül is tudnék keresni.

Most ennek a munkaidőnek a töredékével keresek 300-400-at. Nem élvezem, amit tennem kell, de más lányok meg megcsalják fűvel-fával a párjukat csak pusztán élvezetből, még indokuk sincs rá.

2012. ápr. 20. 13:02
 19/78 anonim ***** válasza:
51%
szerinted a párodat fogja érdekelni, hogy miért csalod meg? Mert engem k*rvára nem érdekelne. És most hol nem sz*rom le, hogy mások is ezt csinálják? Hát igen elég elszomorító, hogy ennyi k*rva van. Róluk is ugyan ez a véleményem, és ha hatszor elmondod még h de hát más is csinálja az még nem változtat a tényen, hogy egy k*rva vagy és tiszta szívből remélem, hogy apasid kidob a p*csába.
2012. ápr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 anonim ***** válasza:
63%

Első vagyok. Én is úgy gondolom, hogy mindenki azzal keresi a pénzét amivel akarja. A prostikat sem ítélem el, biztosan szükség van rájuk, ha nem lenne, akkor nem lennének... Én azt ítélem el, hogy 4 éve párod van és mellette csinálod ezt úgy, hogy ő mit sem sejt róla. Na ez az, ami szerintem hatalmas gáz. Ha tudna róla és úgymond áldását adná rá, az megint más helyzet, de épeszű férfi szerintem ilyen melóra nem adja áldását a párjának, akit szeret.


Egyetemista lány vagyok, nehezen tengődöm anyagilag mégsem vállalnék ilyen munkát SOHA. Úgy tanulok, hogy legyen jó ösztöndíjam, ebből a kiadásaim több mint fele már meg is van. Emellett eljárok 2-4 órákban dolgozni egy céghez, havi kb 25-30 ezer forintért, amit mindennek lehet mondani, csak nem álom fizetésnek, de ez pont elég ahhoz, hogy a kettőből együtt állni tudjam minden költségemet szülői segítség nélkül. A munkahelyemen rugalmasak, akkor megyek amikor tudok, lazák, jófejek a kollégák. Lehet, hogy keveset keresek, de tisztességesen és tök jól eléldegélek. (egyébként mérnöknek tanulok, tehát nem egyszerű az időmmel gazdálkodni még is megtudom oldani) A páromnak sincs mit a szememre vetnie.

Ergo én azt mondanám, hogy ne általánosíts, mert azért nagyon nagyon nagyon sok tisztességes nő van, aki inkább gürizik, csak ne ilyen melót kelljen vállalnia. Arról nem is beszélve, hogy előbb vagy utóbb minden kiderül ha kicsit jobban ásnak valaki után és mivan ha azért nem fognak később sehol alkalmazni, mert kiderül mit műveltél anno?? Szíved joga, te döntésed... Viszont annyi lehetne benned, hogy a párodnak is megadd a döntési lehetőséget, hogy ő olyan nőre vágyik-e élete végigéig, mint amilyen te vagy, avagy sem!

2012. ápr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!