Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esélye, hogy lebukok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy lebukok a barátom előtt? Kénytelen vagyok "dolgozni" főiskola mellett, mert nem gazdag családból származom. Elítélnétek emiatt a barátnőtöket?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást. Én Budapesten járok főiskolára, a szüleim nem nagyon tudnak támogatni, ezért a barátnőim tanácsára elkezdtem masszázzsal foglalkozni, ami nem csak masszírozásból áll, de ezt gondolom mindenki sejti...

A barátom dolgozik, a szülővárosomban (Kelet-Magyarország). Elvileg sose jön Budapestre hozzám csak úgy, bejelentés nélkül, mégis félek, hogy lebukok.

A munkám miatt egyre kevesebbet tudok hazajárni, hiányzik az otthon, de nagyon jól keresek.

A barátnőim, csoporttársaim is ilyesmikkel foglalkoznak, de nekik nincs kapcsolatuk, így szabadabban dolgozhatnak.

Nem is akarom ezt sokáig csinálni, de többet keresek havonta egy kis testiséggel, mint a szüleim és a barátom összesen. Szükségem van erre a pénzre. Mit tegyek?


2012. ápr. 20. 12:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
71%

Szeretem ezeket a válaszokat hogy: csináld addig amíg be nem fejezed a sulit. Hát persze és azután szerinted abba fogja hagyni? nem. Ez majdnem olyan mint a drog. Először csak kis adagokban csinálja ld. masszőros dolog, utána jönnek a keményebb dolgok... Ebből Te nem fogsz kikeverdeni sohasem. Amúgy szánalmasok a hozzád hasonló "nők" akik csak magyarázkodnak, hogy nincs más csak ez..

Akkor csak folytasd csak tovább, DE A SRÁC NÉLKÜL. A saját életed úgy teszed tönkre ahogy akarod, de a másokét nincs jogod tönkre tenni. ÉS tudjátok, hogy mi a durva és súlyos, az hogy ezt már hosszabb ideje csinálja, tehát lelkiismeret furdalása sincs afelől, hogy a szegény srác mit érez majd ha megtudja. Remélem a srác egy nap rájön erre és megszabadul egy ilyen inkább nem írnám miféle "nőtől".

2012. ápr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 ncsaba8888 válasza:
36%
Szerintem hagyd ott a sulit is meg a barátodat is. Ezután bérelj egy házat, és mondjuk napi 10 izzadó, lihegö, dagadt kamionsoförböl összeszedsz havi 3 milliót. Jó mi? Kocsi, ház, minden amit akarsz. Minek a diploma? Úgyis csak wc papírként tudod hasznosítani. X)
2012. ápr. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 anonim ***** válasza:
44%

12:45

Én mást nem látok a te kommentjediben, minthogy gondolkodásra képtelen és irigy vagy a kérdezőre.


13:10

A kérdező tisztességes nő. Neked csak szerencséd van. Mi lenne, ha nem kapnál ösztöndíjat, hiába tanulsz? És nem derül ki minden titok, hanem csak az, amit nem védenek.


13:11

Savanyú a szőlő?! Mi a francnak vagy itt, ha csak irigykedni tudsz a kérdezőre?!


13:48

"Ha én leszúrok valakit, mert ártott valakinek, aki nekem fontos, ugyanúgy börtönbe megyek, mint az, aki mondjuk haszonszerzésből csinálta ugyanezt. Ez a mondatod hatalmas öngól - egy aljadék bandához hasonlítod magad azzal, hogy Neked legalább okod van rá? na ja, vakok között a félszemű a király."


Te rúgtál öngólt saját magadnak, mert amit írtál annak semmi köze ahhoz, amit a kérdező írt. Magyarul hülyeséget írtál.


Amúgy ha valamit titokban tartanak, és pontosan ügyel rá az ember, óvatos akkor az valószínűleg SOHA nem derül ki.


15:23

A gyenge emberek szokása mások véleménye szerint élni. Te meg csak figyelmen kívül hagyod a kérdező érveit.

Honnan veszed, hogy másnak ez gondot okozna? Az a te dolgod, hogy a te felháborodottságod határtalan lenne, de ne magadból indulj ki!

2012. máj. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 anonim ***** válasza:
50%

Ne hallgass a válaszolókra, mert primitívek. Csak addig fogták fel a dolgokat, hogy mi a foglalkozásod. (Kivéve persze néhány válaszolót!)


Nos, a válaszolók rosszat akarnak neked. Ne hallgass rájuk. Ha bármelyikük "tanácsát" megfogadod, akkor biztos, hogy rosszul jársz. Ezek lehetnek ha rájuk hallgatsz:

-szakítás a barátoddal

-abbahagyod a munkád és lemondhatsz a diplomádról

-diploma nélkül lemondhatsz jövőbeli terveidről

-utcára kerülsz


Nevetséges, hogy a 13:48-as és 16:17-es válaszoló még diákhitelbe is akarna taszítani téged, hogy adóssággal kezdd az életed.


Ha folytatod, akkor kevesebb rosszra továbbra is van esély (lebuksz és szakítás, mások véleménye, akik nem tudnak gondolkodni és a barátod elmondja nekik), de jó is lehet minden (ahogy eltervezted a jövődet, de csak ha nem buksz le).


Nem te vagy a hibás, hanem az ország és a társadalom.


A 14:57-es válaszoló meg nagy igazságokat írt!

2012. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 anonim ***** válasza:
55%

Mennyi az esélye, hogy lebukok a barátom előtt?

Kis esély mindig van.


Kénytelen vagyok "dolgozni" főiskola mellett, mert nem gazdag családból származom.

Nagyon sok ember nem gazdag,mégsem csinálja ezt.Nem tudom elképzelni,hogy semmi,0 más lehetőség van.Nehezebb elhelyezkedni,meg a fizetés se ennyi egy másmilyen munkában az tény.Dehogy más lehetőség nincs az nem hiszem el.


Elítélnétek emiatt a barátnőtöket?

Igen!Hatalmas csalódás lenne.Ott annak a kapcsolatnak abban a pillanatban vége lenne.Végülis megcsalás ez is,csak nem egy emberrel,hanem mondjuk egy héten hat emberrel.Ezt feldolgozni nem bírnám.

Mit tegyek?

Te tudod..ha bírod csinálni hát csináld,úgyis te döntöd el.Attól én még a barátodat sajnálom.

2012. máj. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 anonim ***** válasza:
49%

Mennyi pénzk/urva jár ide,te jó ég.Tisztelet a kivételnek.(kb a 99%-a a lepontozottaknak)

Szerintem senki nem irigyel itt semmit.Mindenki számára nyitva van az ajtó,különösebb dörzsöltség,mit ad Isten ész,de még agy sem kell ahhoz,hogy valaki ezt a munkát végezze.Felhívnám rá a figyelmet,hogy ugyanezért a munkáért külföldön még több pénzt össze tudnátok szedni,szóval akár el is lehet hagyni ezt az országot.Ennyi pénzzel ez nem hiszem,hogy nehézséget fog okozni.

2012. máj. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 Lifeishard ***** válasza:
59%

Azért valami nagyon elgondolkodtató. Mindazok, akik azt állítják, hogy amit a Kérdező csinál, jellemtelen, mert becsapja a barátját, hatalmas fájdalmat okozva neki, pedig szereti, mind le vannak pontozva, míg azok, akik arra biztatják, hogy bátran csinálja, nincsenek. Ahogy olvasgatom, a legtöbb Válaszolónak nem azzal van baja, hogy a hölgy szexmunkából él, hanem hogy mindeközben elárulja azt, akit szeret, és aki őt szereti. Mindazokat kérdem, teljesen őszintén, akik sorra azt javasolják, hogy folytassa csak bátran, akkor is azt tennék, ha a párjukról, akit nagyon szeretnek, kiderülne, hogy éveken keresztül félrelépett? Aki le tud pontozgatni, most is legyen bátor és intelligens, és magyarázza meg, mondja el, hogy ő mit tenne. Elfogadná, hogy hátba szúrták, becsapták, mert kellett a másiknak a pénz? Sőt, ez már jóval több, mint amennyi "indokolt" lenne (lakbér, tandíj, stb.). Ti mit tennétek, ha a párotok előállna, hogy bocs, évekig lovagoltam más farkán/dugtam más csajt, mert kellett a pénz, de nem akartam elmondani, mert nem akartalak elveszíteni, meg nagyon szeretlek? Amúgy havi 300-at kerestem vele, kellett ennyi. (Ez utóbbit nyilván nagyon kevés ember mondaná el, mert rögtön kiderülne, hogy nem csupán a szükség kielégítésére kellett...) Ha ebből azt hámozza ki valaki, hogy irigy vagyok, azzal közlöm, hogy nem, nincs okom, az az ő baja, ha így gondolja, és csak eszköz lenne, hogy faszán kitérjen a válasz elől. Tényleg érdekelne, a lepontozók vagy a biztatók mit tennének ilyen esetben, ha ők lennének a szenvedő fél. Továbbra is biztatnák a másikat, semmi baj drágám, megértem, folytasd csak? Persze nem muszáj válaszolni, megnyomni a piros kezecskét jóval egyszerűbb, mint összerendezni és interpretálni a gondolatokat, vagy beleélni magunkat a másik helyzetébe. Aztán meg örülünk, mint majom a farkának, hogy dejó, most aztán jól megmondtuk, meg megmutattuk ennek a szemét, irigy, erkölcscsősz bandának. Meg ám. Gratula hozzá.

43-as!

""Ha én leszúrok valakit, mert ártott valakinek, aki nekem fontos, ugyanúgy börtönbe megyek, mint az, aki mondjuk haszonszerzésből csinálta ugyanezt. Ez a mondatod hatalmas öngól - egy aljadék bandához hasonlítod magad azzal, hogy Neked legalább okod van rá? na ja, vakok között a félszemű a király."

Te rúgtál öngólt saját magadnak, mert amit írtál annak semmi köze ahhoz, amit a kérdező írt. Magyarul hülyeséget írtál."

Elnézésedet kérem a példáért, feltételeztem némi intelligenciát a véleményemet elolvasók részéről, ezért mertem hasonlattal élni. Aláírom, hogy kicsit erős volt. Te legalábbis fennakadtál rajta.

Nem írtam hülyeséget. A szöveg egészét figyeld, legalábbis azt, amire írtam, ha nem esik nehezedre: "...más lányok meg megcsalják fűvel-fával a párjukat csak pusztán élvezetből, még indokuk sincs rá." Magyarán, a Kérdező beismeri, hogy megcsalja a párját, de rögtön fel is menti magát, mert hogy mások is megteszik, nekik nincs indokuk rá, neki pedig van "indoka" arra, hogy megcsalja (=elárulja, hátba döfje) azt, akit szeret. Erre írtam egy példát. Ha elkövetek valami rosszat (mert szerintem megcsalni azt, akit szeretünk, igenis rossz, persze lehet, hogy Te máshogy gondolod...), annak általában meg lesz a következménye. Nem mentesít a következmény alól az, hogy volt rá "oka". Mint a példában, ha leszúrsz valakit (ez rossz), mert megölte valamelyik szerettedet (ez az ok), attól még megbüntetnek önbíráskodásért, és mész a börtönbe (ez a következmény). Persze, hogy a Kérdező nem szúrt le senkit - remélem, így már érthető, miért írtam, amit. Ha továbbra is azt állítod, hogy ez hülyeség, akkor vagy csúsztatsz, vagy nem akarod megérteni.

"Amúgy ha valamit titokban tartanak, és pontosan ügyel rá az ember, óvatos akkor az valószínűleg SOHA nem derül ki."

Igazad van, de én a hangsúlyt a VALÓSZÍNŰLEGre helyezném, nem a sohára. Mellesleg a kettő ki is zárja egymást. Mondják, ha valamiről már ketten (vagy hárman) tudnak, az nem titok. A Kérdező itt pedig kiteregeti; akármennyire is anonim ez az oldal, veszélyeket azért rejt magában...

"A kérdező tisztességes nő."

Igazad van. Becsapja és megcsalja a barátját, mindezt azért mert kell neki a pénz. Igazad van. Akkor nyilván nem kívánok Neked rosszat, ha azt mondom, remélem a te párod is becsap és hazudik Neked, elvégre így tisztességes.


"A gyenge emberek szokása mások véleménye szerint élni."

Ebben igazad van, ezt írtam is.

"Te meg csak figyelmen kívül hagyod a kérdező érveit." Én??? Ember, olvasd már el a hozzászólásom! Segítek:

"Hidd el, tudom, hogy az életben g...cire meg kell dolgozni a lehetőségekért, amiket már megtalálni is baromi nehéz; ahogy azt is tudom, hogy ritka a fehér meg a fekete, legtöbbször szürke van." Tudom, mennyire nehéz suli mellett melót találni, meg Budapesten kérót normális árért, mert magam is fővárosi vagyok, és jómagam is dolgozom kőkemény suli mellett. A Kérdező az, aki figyelmen kívül hagyja a többiek érveit. Nem egy Hozzászóló írta, hogy ő is dolgozik iskola mellett, szerzett pénzt anélkül, hogy ártott volna annak, akit szeret. Az egyetlen példája a Kérdezőnek az, hogy az ismerősei is ezt csinálják, meg a csaj, aki lefeküdt a főnökével a melóért. Az, hogy nem ez a többség, mellékes, süket fülekre talált, legalábbis nem reflektált rá. Vannak ösztöndíjak a szegény anyagi helyzetűeknek. Persze az, hogy munkát találjon meg tanuljon az ösztöndíjért, jóval nehezebb, mint szexmunkából élni. Még fel is ajánlottam, hogy segítek Neki kérót találni olcsón, fura módon nem kaptam üzenetet... A kérdése eleve az, hogy mennyi az esélye a lebukásnak. Magát félti. Azt is kérdezi, elítélnénk-e ezért a barátnőnket. Ha megírjuk, hogy igen, az meg le van pontozva. Nem azért ítélnénk el (legalábbia én), mert szexmunkával foglalkozik, hanem azért, mert ezzel nagyon megbántja azt, akit szeret. Hazudik. Ezért. Érvei pedig azok, hogy "más is csinálja", tehát neki is szabad (erre írtam a példát, amit írtam); valamint szüksége van arra a pénzre (ha jól emlékszem, havi 300000; egy egyetemi tanári vagy felsővezetői fizetésre tényleg szüksége van egy hallgatónak, ez kikezdhetetlen érv, igaz?). A másik oldalról, nem véletlenül tanácsolják neki azt, amit - az érveire, a mondandójára reflektálnak. Ha kiderül, elveszíti azt, akit szeret, és annyi a jövőnek, amit a párjával képzel el.

Azontúl, ha már érvek, azt írja a Kérdező, azért csinálja, hogy legyen diplomája, hogy esélye legyen munkát találni; a diplomájával viszont elmondása szerint sz*rt sem fog keresni. Akkor hogy is van ez? Nem azok vannak ellentmondásban, akik a stop-ot vagy a szakítást javasolják, hanem maga a Kérdező...

"Honnan veszed, hogy másnak ez gondot okozna? Az a te dolgod, hogy a te felháborodottságod határtalan lenne, de ne magadból indulj ki!"

Onnan veszem, hogy találkoztam nem egy ilyen esettel. Mikor ő csalt ("mert más is azt csinálja", ő miért ne tegye), az természetes volt, mikor pedig őt, hasonló okból kifolyólag, akkor mégis hogy merészelte a másik??! Hiszed vagy sem, ebből a típusból van több. Az ember nem tudja, mivel mit árt, amíg nem a saját bőrén tapasztalja meg.

Az pedig, hogy ne magamból induljak ki, enyhe személyeskedésnek tűnik. Idáig én nem fogok lesüllyedni. Nem b*szom át és árulom el a párom, ha pedig mégis megtenném, nem lennék felháborodva. Ellenben Téged lehet, nem zavar, ha a párod átvág, le se sz*rod; így is lehet, de az szvsz nem nevezhető kapcsolatnak.

2012. máj. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 anonim ***** válasza:
59%

Csupán két szó ütötte meg a szemem ezen az oldalon már (írtam párszor)... irigység? :D:D Chhh... Még is mit kéne irigyelnie bárkinek is. Egy utolsó bányarém is kitud állni az utcára és néhány bátor jelentkező célba is talál. Az hogy valaki éppen otthon, nyugis körülmények között csinálja sem nagyobb dicsőég! :)


A másik... kedves minden választ lefikázó válaszoló! Csak egy kérdés: Szerinted a kérdező azért nem meri bevallani a barátjának, hogy mit művel a háta mögött, mert megvan győződve róla, hogy elnézné ezt neki? :) Ez elég abszurdnak hangzik nem gondolod, totálisan rossz gondolatmenet, dobálózol össze vissza a szavakkal, mert jobb magyarázatot nem találsz, minthogy irigység beszél belőlünk, meg mi, akik igenis találtak más lehetőséget tanulás mellett, ezt nem érthetjük... Hát ennyi. Nem is fogom és nem is akarom soha megérteni, mert MINDIG van B verzió és igen, ha kell akkor megyek és dolgozok két évig takarítóként külföldön, hogy utána legyen miből tanulnom, vagy felveszem a diákhitelt, de sosem tenném szét ismeretlen fószerek előtt a lábamat, pláne nem úgy, hogy közben a párom szerencsétlen mit sem tud az egészről!

2012. máj. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 anonim ***** válasza:
69%

Egyébként meg milyen barátnőid vannak neked?Tudják,hogy 4 éve együtt vagy a barátoddal és ezt tanácsolják?Szólalj már meg Kérdező!Változott bármi a kérdésed kiírása óta?

Nem kétlem,hogy itt feleslegesen tépik sokan a szájukat,jó lenne már pontot tenned a dolog végére...ennyi idő alatt gondolom már eldöntötted,hogy mit fogsz tenni.A válaszod ha hiszed,ha nem tanulságos lenne sokunk számára.(bármit is írj)

2012. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 Betonfasz ***** válasza:
52%

Lifeishard,általában nem bírom az okoskodást, de most mégis melléd kell hogy álljak, tesó. Szerintem ne tépd itt tovább a szádat, tuti, van jobb dolgod is, mint idiótákkal meg erkölcsi hulladékokkal vitázni. Minek foglalkozz olyan emberekkel, akik nagy ívben sz*rnak arra, hogy átqrják a másikat, akit szeretnek, merthogy nincs választásuk? Gyengék és szánalmasak, mert kifogásokat keresnek. A másik véglet meg az, aki itt habzó szájjal hörgi, hogy csinálja csak, nehogy már abbahagyja azért, mert az a többiek véleménye, hogy abba kéne. Nem fogja fel, hogy nem arról van szó, hogy azért illene abbahagyni, mert nekünk nem tetszik, hanem mert rendes ember lelkiismerete ilyet nem enged. Nem külső nyomásra kellene felhagyni a qrválkodással, hanem belülről kéne, hogy fakadjon, hogy ez bizony az és átvágom vele a barátomat. A legtöbb válaszolónak ez megy, gondolom nem azért, mert mindenki ezt mondja nekik. A kérdező is tuti érzi, valami nem frankó, hiszen ha az, amit csinál, a legnagyobb rendben lenne, megmondaná a barátjának is, hiszen nem lenne mitől félnie, mert nem csinál semmi rosszat. Mégsem ezt teszi, hanem ennek homlokegyenest az ellenkezőjét...

Ha én megcsalom a nőmet és valaki ezért lepatkányoz, nem verem be az arcát, mert tudom, hogy ha ilyen röhejes kifogással csinálom, mint a kérdező, akkor bizony egy hulladék vagyok, amiben van is valami sajnos. Viszont ostoba nem vagyok, hogy magyarázkodjak meg kikérjem magamnak, netalán magyarázkodjak.

2012. máj. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!