Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Sose voltam még ilyen helyzetben,de a jelenlegi páromtól elkaptam egy kellemetlen nemi betegséget,

amit nem részleteznék.


Szerda délután mentem el orvoshoz,azóta nem is találkoztam a párommal,mert szégyenli magát előttem,szüleim előtt is,interneten,telefonon beszélünk.


Tegnap estig úgy éreztem jobb is így,hogy nem látom,mert az az igazság,szeretem,de,mint ember,undorodom tőle,nem akarom megcsókolni,hozzáérni,de elhagyni sem akarom.


Előbb-utóbb találkoznunk kell,de tanácstalan vagyok,mert ő is szeret,és ki akar békíteni,de,így,,hogy undorodom az érintésétől nem tudom majd,hogy viselkedjek vele,mert a szívemben csak szeretem.


Ti mit tennétek? Találkán,hogy viselkedjek?

Minden rendes választ előre is köszönök!


2012. ápr. 20. 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
milyen nemi betegséget?amúgy szerintem mond el neki,de honnan tudod hogy tőle kaptad el?
2012. ápr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Találkán,hogy viselkedjek?"


Egyszeru: legy oszinte vele.

2012. ápr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyitől megundorodsz tőle akkor jobb is ha szakítotok. Ha óvszer nélkül szexeltek akkor bármikor előfordulhat ilyen. Ő is kaphatott volna el tőled valamit
2012. ápr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Pedig jobb lenne, ha részleteznéd, hogy tisztábban lássunk.

Hány évesek vagytok? Milyen betegség?

2012. ápr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Honnan tudom? Nőgyógyásztól!

Ennyire akarjátok tudni,nemi herpeszt,mikor orálisan kielégített,ezért undorom,mert attól félek,ha megcsókol ott a számra is elkaphatom!

Mindig védekezem óvszerrel f*szért kell ezzel egyből letámadni... Bocsánat,de a sok negatív ember úgy felidegesít.

2012. ápr. 20. 16:56
 6/12 A kérdező kommentje:

16:47-es neked köszönöm a választ!

Tud róla,csak nem tudom,hogy viszonyuljak hozzá majd!

2012. ápr. 20. 16:58
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi vagyunk negatívak?? Akkor te mi vagy aki egy ilyen miatt megundorodik a párjától?

Nem láttad h herpesze van???? Vagy nem tudta?? Ha így van akkor nem hibáztathatod, de ha nem akkor magadat is hibáztatnod kell. Am egyszerű. Nem kell addig csókolózni míg herpesze van.

De ha tényleg így állsz akkor inkább szakíts vele

2012. ápr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés már volt egyszer. :)

Figyi, ha ennyire nem tudod mit csinálj, kérj tőle időt. Ha néhány hét után is úgy érzed, undorodsz tőle, akkor jobb, ha befejezitek.

2012. ápr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Komolyabbra gondoltam. És ennyi miatt megundorodtál tőle??? Azért az durva. Szerintem egyszerűen mondd meg neki, hogy ne csókoljon meg. Amúgy ez elmúlik úgyis. Nem?
2012. ápr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mind1. Nem tudott róla ő sem,én sem. Nem azt mondom,hogy örök életre megundorodtam tőle,de bennem van a távolság tartás érzése,mert sose volt még életem során ilyen problémám,tudom jól,hogy ez majd idővel elmúlik,de az esett óta,most találkozunk majd először.


De,ha nem tetszik a hozzáállásom minek írsz akkor?

Mind1 ez a véleményed elfogadom,még ha nem is segít semmit.

2012. ápr. 20. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!