Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen helyzetben mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Szóval szaktottunk barátommal de én újraakartam kezdeni mert szeretem.Aztán egy hónapja kb elkezdett irogatni legjobb bnőmnek tényleg csak barátilag.Barátnőm tipikusan olyan lány aki mindig középpontba akar lenni fiúk társaságában.És egy ideje elfajult ez a helyzet. Heti rendszerességgel találkoznak többszörös egész nap beszélnek barátnőm már ott is aludt nála a fő beszédtémájuk a szex..Teljesen megváltozott és sokat veszekszünk ezen.De ő azt állítja hogy nincsen köztük semmi.Komolyan nem tudom hogy lehet valaki ennyire pofátlan? Ja és ő úgy állítja be hogy hisztis vagyok és paranoiás és önző h nem hagyom őt h boldogan barátkozhasson...

2012. ápr. 20. 20:20
 1/2 anonim válasza:
Figyelj, előszőr is ha szakitottatok fogadd el a helyzetet, tudom hogy nehéz de végülis már "hivatalosan" szabadok vagytok. Ha nagyon zavar két dolgot tehetsz: beszélsz a barátnőddel hogy neked mély pont hogy a friss érzéseket felkavarja hogyha most azonnal egymás nyakába szakad a sráccal és ha nem is megszakadna közöttük a kapcsolat de próbáljanak tekintettel lenni az érzéseidre is... illetve hogyha még ennyire mélyen érint a dolog akkor akár újra beszélhetnék a fiúval, megkérdezhetnéd mit érez irántad, mond el neki az érzéseidet( nem írtad hogy akkor hogy reagált amikor újraakartad kezdeni) és azt is hogy hogyha ő már nem érez semmit a múltatokra legyen annyira tekintettel hogy nem a barátnőddel kezd el egyből kavarni, legalábbis nem ennyire nyilvánvalóan.... ha mindez zsákutca, akkor igazából elmondhatod hogy te megtettél mindent, és megkell próbálnod tovább lépni rajutk, ha nagyon zavar akár a barátnőddel is szüneteltedheted hogy lássa akár hogy télleg nagyon fáj hogy nem teljesen veszi tekintetbe az érzéseidet....ha viszont télleg nagyon egymásra találtak, és nem volt igazi barátnő akkor próbálj továbblépni, de ezeket próbáld végig járni hogy tiszta lekiismerettel továbbléphess...
2012. ápr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első lépésként megszüntetni a csajt, mint a barátnőt a fejedben. Barátnő? Ez? Ne röhögtess ..
2012. ápr. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!