Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon passzívnak vagy szemétn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon passzívnak vagy szemétnek számítok, ha nem teszek meg ilyeneket?

Figyelt kérdés
barátom gyakran nyúz azzal, hogy szerinte miniszoknyát kéne felvennem, meg nem e vennék föl ilyen meg olyan farmerminiszoknyát legközelebb. az én öltözködésem amúgy elég szolíd, de így is szoktam olyan cuccokat hordani, ami neki tetszik. de a miniszoknya meg a magassarkú már egy olyan dolog számomra, hogy hordja, akin jól áll, és jól érzi magát benne, de én nem, és nem is áll jól rajtam. kéne bűntudatomnak lennie, hogy nem teszem meg neki pl ezt? természetesen vannak egyéb dolgok is, de most ezt hoztam föl példának. előre is köszönöm a válaszokat.
2009. jún. 21. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Nehogy bűntudatod legyen miatta! Nem ő fogja megmondani neked, hogy mit vegyél fel... Mi köze van ahhoz neki, hogy te milyen ruhát hordasz? Ha nem tetszik neki a te saját stílusod, akkor meg sem érdemel téged... Persze most nem akarlak itt ellene hangolni... De el kellene fogadnia, hogy te nem érzed magad jól az olyan ruhákban...


Olyan ruhákat vegyél fel, amiben jól érzed magad, különben feszengeni fogsz...


20/L

2009. jún. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd fel, ha nem szeretnéd.


Esetleg az előjáték részeként felvehetnél ilyesmit, amitől majd erotikusan megszabadulsz. :)

2009. jún. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én sem szeretem a miniszoknyát, pedig nagyon jól állna, a tűsarkúban meg állandóan úgy érzem, hogy zötyög az agyam :) Én szeretek kényelmesen, de csinosan jáni, általában térdig érő szoknyát hordok és olyan felsőt amit derékban meg lehet kötni, úgy hogy nyáron kint van a hasam. Szóval attól függ, hogy te hogy érzed jól magad, mert akkor van a legjobb hangulatod. Hiába vennél fel miniszoknyát ha nagyon feszélyezne... De úgy érzed, hogy nőiesen öltözködsz különben? Lehet hogy tényleg meg kéne próbálnod olyan ruhafajtákat találni amik tényleg öltöztetnek, nőiessé tesznek, de ugyanakkor kellően takarnak ott, ahol úgy ézed hogy jobb takarni, és jól érzed magad bennük.. Viszont akkor is úgy érzem hogy nem a pasimnak kéne ilyesmivel nyúzni... :)


Egyébként kíváncsi lennék arra is, hogy mi az a többi dolog amivel nyegget téged.


Nekem különben az a véleményem, hogy a barátomnak meztelenül smink nélkül kell hogy tessek nagyon. Eddig ez stimmelt is.


Egyébként bűntudatodnak lenni? Ilyen hülyeség miatt, ne viccelj már!!! :) Inkább neki kéne annak lennie, hogy nem tud téged elfogadni olyannak amilyen vagy. Pedig általában ezt a nők szokták csinálni, hogy meg akarják változtatni a kiszemelt pasit...


Én azokat a férfiakat szeretem, akik nem is emlékeznek arra, hogy mi volt rajtam, vagy milyen ruháim vannak, vagy hogy éppen szemüveg volt rajtam, vagy lencse... Ha éppen nagyon kicsípem magam, akkor persze jól esik, ha megdícsérnek, milyen csini vagyok, de egyébként nekem az a jó, ha nem téma az öltözködés. Mellesleg engem se érdekel mi van a másikon. Csak ha nagyon gáz akkor szólok.

2009. jún. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A minit én sem szeretem, általában hosszú (talpig érő, hehe) vagy térd alá érő szoknyákat hordok, magassarkút nem szeretem. Nadrágot nem szoktam hordani. A minivel úgy vagyok, hogy ahhoz nekem túl vastag a combom, és feszengenék benne. Hordja az, aki szereti, és akinek jól áll. A párom szereti a lábamat, de nem kényszerít minibe. Jól is teszi. :)


Ne legyen ezért bűntudatod, miért lenne? Milyen egyéb dolgok vannak?

2009. jún. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én is azért nem szeretném felvenni, mert vastagnak tartom a combomat. egyébként szerintem egészen ízlésesen öltözködök, csak nem szeretek túl sokat kitenni magamból. szívesen hordok szoknyát is, de jobb szeretem azt, ami térd alá ér. egyébkén ilyesmik voltak a magassarkú, de az nagyon, ezenkívül például hogy hordjak valami rózsaszínt, holott nem szeretem azt a színt, főleg magamon. persze, előjáték részeként még oké is lenne, csak akkor ne kelljen végigutaznom benne a fél városon, mert addig halálra idegesítem magam hülyeségekkel. ezenkívül most az az új, hogy hordjak matrózblúzt... csak tudnám, ezeket honnan szedjem elő, amikor így ő kitalálja. a blúzokkal semmi bajom, azt szívesen hordok, de tényleg jobb szeretném eldönteni, hogy nekem mi tetszik magamon, és kicsit bánt, hogy mindig ilyenekkel jön. mintha teljesen más embert akarna faragni belőlem, mint amilyen vagyok, legalábbis külsőre. mert a magassarkú meg a miniszoknya nagyon nem az én világom:\
2009. jún. 21. 11:12
 6/10 A kérdező kommentje:
jaj, egyébként 17 éves vagyok, ő 22, és másfél éve vagyunk együtt. bár tudom nem számít semmit, de ott az első kedves válaszadó is írta a korát, akkor gondoltam én is leírom. tegnapig még sosem kérdezte meg, nekem mik tetszenek egy fiún, milyen ruhák... nem is nagyon mondogattam neki, mert a többségéről úgy gondolom, furán álla neki, vagy tudom, hogy nem érezné jól magát benne, vagy tudom, hogy nincs rá pénze...
2009. jún. 21. 11:15
 7/10 anonim ***** válasza:

Hmmm mintha csak az én írásom lenne az egyik volt barátommal kapcsolatban. Ő is mindig azt akarta, hogy szoknyában, tűsarkúban menjek mindig, még télen is... Szóval öltözködjek minél kihívóbban. Nos, aki szereti a bnőjét az nyílván nem kéri ilyenre, hanem inkább azt szeretné, hogy öltözködjön minél szolídabban. Ráadásul ha nem így öltöztem még meg is haragudott, és veszekedni kezdett velem, azóta már szerencsére nem vagyunk együtt. Most ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem szeret a barátod... :)

De természetesen nem te vagy a szemét hogy nem teszed meg, hanem ő hogy ilyet kér. Mindenki ugy öltözködik, ahogy akar.

2009. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... Én az összes válasz ellenére azt írom, hogy igen, néha megtehetnéd a kedvéért. Persze nem utcára, ha nem érzed jól magad benne, hanem otthon vagy eljön érted kocsival és akkor. Én is megteszem néha így a barátom kedvéért és imádja, olyankor úgy megy a szex is, hogy a szoknyát nem hajlandó levenni rólam. Utcán végig vonulni benne, úgy nem venném fel, de hát nem is erre kér. És amikor vele vagyok én is élvezem a miniszoknyát, ő meg örül a fejének:D Szerintem ennyit igazán meg lehet tenni azért, hogy néha valóra váltsd a kívánságát. Hálás lesz érte...
2009. jún. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsó válaszadó, épp azt mondtam, hogy így előjátékként megtenném neki nagyon szívesen, csak mivel elég messze lakunk egymástól, és többnyire én megyek hozzá, így végig kéne benne vonulnom a városon, és ő azt szeretné... én meg ezt nem szeretném.
2009. jún. 21. 20:02
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél fel rá egy sötétebb, hosszú szoknyát és súgd a fülébe az utcán, hogy mi van rajtad és ha hazaértetek be is bizonyítod. Én a helyében értékelném az igyekezetet. Meg lehet oldani szerintem...

utolsó

2009. jún. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!