Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elolvassam mit írt vagy töröljem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elolvassam mit írt vagy töröljem?

Figyelt kérdés
Exemmel fél éve vége és kb 1-2 hete elég jóban voltunk,tegnap beszélgettünk e-mailen és írta h megy az exéhez,aki a fél évben volt.Én pedig szépen nyugodtan részletesen meg írtam h szakítsuk meg a kapcsolatot és hozzá tettem h ő se keressen.Most jött egy levél tőle de nem merem elolvasni mert biztos nem az van benne amire én számítok.Szerdán együtt voltunk,persze nem úgy ,csak iszogattunk aztán mentünk hozzá,ott józanodtunk,aztán egymás mellett kötöttünk ki.Akkor már szinte teljesen elmúlt az alkohol hatása és mondta h bújjak hozzá.Ez alatt az idő alatt volt pár hasonló dolog amit nem értek,mert azt mondja nem szeret egyáltalán még is a jelekből azt vettem ki h nagyon is fordítva van.Viszont nem akarok az lenni akinek át lehet baszni még 1x a fejét.Ti mit tennétek?
2012. ápr. 22. 15:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
olvasd.
2012. ápr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
elolvastad?
2012. ápr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Még nem :) Majd később el fogom.Egyenlőre arra vagyok kíváncsi h ti mit tennétek.Bocsi az ki maradt h többszörös megbántás és bunkózás után.
2012. ápr. 22. 15:46
 4/16 anonim ***** válasza:

Megfájdult a fejem.

Vörös vagy?

2012. ápr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Írnál egy kort is? Csak h tudjam mostanában hány évesek miatt halt ki az oldal.
2012. ápr. 22. 16:12
 6/16 anonim ***** válasza:
Én biztos elolvasnám még ezekután is :) 25/N
2012. ápr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Elolvastam :)
2012. ápr. 22. 18:59
 8/16 anonim ***** válasza:
A mosoly az jó jel :))))
2012. ápr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Normális üzenet jött,tegnap kicsit ki készültem és érdekelte valami.De szerintem nem lesz semmi.
2012. ápr. 22. 19:48
 10/16 anonim ***** válasza:

Sose tudhatod :)


Én az exemmel 1,5 évig voltun külön. Ez idő alatt levelezgettünk, 2*találkoztunk. Ő is mesélt a csajairól én is a pasikról aki vagy akik ez időben voltak.Egyikőnk sem találta azt amit egymásban megtaláltunk.Volt mikor hónapokig egy levél se,és lám együtt élünk :) Boldogan,szerelmesen :)))

2012. ápr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!