Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem hajlandó elköltözn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem hajlandó elköltözni a szüleitől albérletbe. Én pedig már nem akarok velük élni. Mindenbe beleszólnak, pedig nem vagyunk már gyerekek. Szeretnék már saját életet 2 év után. Mit tegyek? Költözzek el egyedül?

Figyelt kérdés

A páromnak a pénz a kifogása, hogy nem akar fenntartani egy albérletet, amikor így kényelmesen eléldegélünk.

De én nem bírom ezt már sokáig.

De félek, ha lépek, akkor ő nem jön utánam... :-(


2012. ápr. 23. 19:49
 1/7 -=Koldus=- ***** válasza:
Dolgoztok mind a ketten?
2012. ápr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha te lépsz és nem megy utánad csak azért mert anyuci szoknyája alatt kényelmesebb akkor egy p*öcs. Valahol el kell kezdeni azt az életet és ha szeretitek egymást akkor együtt.
2012. ápr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Az albérletnek hosszú távon semmi értelme. Én se örülnék ha párom azzal nyaggatna, hogy pocsékoljuk a fizetésünket egy albérletbe. Akkor már inkább spórolnék valami tőkét és a maradékot hitelből finanszírozva vennék egy lakást, és a törlesztésre menne el az, ami albérletre.


De ha úgy amúgy semmi kedve kiröpülni otthonról, mert jó érzés, hogy az anyuci nyalja a seggét, pedig amúgy már meg tudna állni a lábán, akkor költözz el egyedül. Ha egyedül is fenn tudsz tartani egy lakást, akkor nem értem minek akarod elviselni ami van.

2012. ápr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Én sem költöznék...

Nem biztos, hogy egy albérletben jobb lesz nektek.

Laktál már albérletben?

2012. ápr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Valóban nem a legjobb dolog az albérlet, de szerintem ideiglenesen jobb megoldás, mint az, hogy anyuci tönkretegye a kapcsolatotokat, mert ez oda fog vezetni!
2012. ápr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, dolgozunk mind a ketten.

Igazából egyedül is ki tudnék venni egy lakást, de ő megmondta, hogy nem jönne velem...

2012. ápr. 24. 21:52
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor ennek a kapcsolatnak semmi értelme,az iylen vegye el az anyját.
2012. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!