Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban igaz az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igaz az, hogy egy ember ha "játékos" lesz (fiú: minden lányt megakar "du*ni, lány: minden fiúval lefekszik) akkor az azért van, mert csalódott az előző párjában vagy szakított vele az exe? (És persze eddig nem volt olyan a lány / fiú)

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Személyiség függő
2012. ápr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Van benne valami, de ennél bonyolultabb is lehet, és egyszerűbb is. :D
2012. ápr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Belőlem annó ezt egyáltalán nem ez váltotta ki, hanem hogy tetszettem egy nagyon helyes srácnak, és gondoltam kipróbálom kiket tudnék még meghódítani. Bár én sok sráccal nem feküdtem le, inkább csak hódítottam jobbra-balra. És mikor egy srác akivel elvileg járni kezdtünk átvert, és nagyot csalódtam a pasikban, pont, hogy senkivel nem akartam utána szóba állni, nemhogy kavarni...


Persze ez is lehet ok, de nem feltétlenül.

2012. ápr. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Egészséges férfiember mindenkit meg akar dugni mindig. Kivétel ha szerelmes :)
2012. ápr. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség szerintem.
2012. ápr. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden lányt? Nem. Csak a jobbakat. Nálam nem volt ilyen ok, hogy csalódtam az előző barátnőmben, mert addig nem volt (fogadásból szedtem föl az elsőt). Miután elkezdtem, egyszerűen olyan jót tett az önbizalmamnak, hogy nagyjából 3 évig nem tudtam leállni. Aztán szerencsére "kiszálltam", és rájöttem, hogy ennél lehet többet is.
2012. ápr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!